Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Totální nasazení punk-rock / Slaný

„NOVÝ SONG "JE MI TO LÍTO" ZDARMA KE STAŽENÍ“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

NOVÝ SONG - LYRIC VIDEO "JE MI TO LÍTO"

Upraveno:

Youtube Video k5MIt3fTj1cYoutube Video k5MIt3fTj1c

Aneb naše takový vyjádření k současný situaci a náš postoj, za kterým si stojíme, no a taky předzvěst připravovanýho novýho alba. Nahráno ve studiu Hostivař v sestavě: Sváťa - bg, voc; Karloss - g, voc; P.P.Cvok - g, voc; Franky - dr dne 23.8.2017, hudba a text: Sváťa. Video najdete taky na našem totálním YouTube ZDE a song si můžete ZDARMA STÁHNOUT tady na našem totálním bandzone ;-) Takže stahujte, poslouchejte - je to vaše ;-)


NAŠE PODZIMNÍ TURNÉ S VISION DAYS ;-)

TN tour podzim2017Festivalová sezóna 2017 je zdárně za námi :-) Byla naprosto fantastická a úžasná, drtivá většina z třicítky open air akcí byla úplně luxusních, takže spokojenost maximální :-) Po letním zápřahu nás teď čeká v září celokapelní dovolená a od druhého říjnového víkendu vyrážíme na turné s našimi kamarády z kapely Vision Days, na kterém nás na vybraných koncertech doprovodí spříznění Deratizéři. Více info najdete v rubrice KONCERTY ;-) Budeme doufat, že se od října do prosince potkáme na nějakém koncertě ;-)


DALŠÍ VINYL - V REEDICI PREMIÉROVÉ ALBUM "STÍNOHRY" 1996

LP STINOHRY VIZUAL

Naše debutové a téměř kultovní album "STÍNOHRY" z roku 1996, na kterým spatřil světlo světa např. ČERNOBÍLÝ SVĚT, vychází v PÁTEK 1.ZÁŘÍ v reedici u PROF SNY RECORDS :-) Náš druhý vinyl a nejstarší studiový album si můžete buď koupit na každém našem koncertě anebo směle objednat v našem webovém shopu v rubrice BYZNYS - jeho cena je 350, - Kč (stejná jako na koncertech i ve vybraných obchodech) + dobírka (v ceně je balné ZDARMA, což je za normálních okolností speciální box na LP v ceně 20, - Kč)  ;-) Více info o LP (černý těžký vinyl 180g, 33 1/3 rpm) včetně přímý objednávky najdete ZDE ;-) Tak vzhůru do toho a nechť byznys vzkvétá ;-)


KDO JEŠTĚ NEMÁ VINYL "BEST OF TOTÁLNÍ NASAZENÍ" ?  ;-)

LP upoutavka2

Jak jsme již avizovali, vyšlo 16.6.2017 naše premiéřový LP BEST OF TOTÁLNÍ NASAZENÍ ;-) Pokud ho ještě nemáte, je možno si ho i nadále objednávat v našem webovém shopu v rubrice BYZNYS - jeho cena je 350, - Kč (stejná jako na koncertech i ve vybraných obchodech - slánský Hippo Star, pražský Punkstore ad.) + dobírka (v ceně je balné ZDARMA, což je za normálních okolností speciální box na LP v ceně 20, - Kč)  ;-) Více info o LP včetně přímý objednávky najdete ZDE ;-) Tak vzhůru do toho a nechť byznys vzkvétá ;-)