Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Totální nasazení punk-rock / Slaný

„NOVÝ SONG "JE MI TO LÍTO" ZDARMA KE STAŽENÍ“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

LÉTO V PLNÝM PROUDU & SRPNOVÁ VÁRKA FESTIVALŮ ;-)

TN SRPEN 2017

Červenec byl plný parádních festivalů a my pevně věříme, že i všechny srpnový budou super. Ostatně čeká nás mimo jiné domácí slánský Valník, velký punkový festival Pod parou, klubová speciálka v pražským Vagonu s P.P.Cvokem (dvouhodinový koncert a jediná letní klubovka) nebo na konci prázdnin slovenský fest Punkáči detom, kterým se přeneseme do září. To pro nás bude ve znamení kapelní dovolený, ale to předbíháme a to je ještě daleko :-) Zatím tu máme srpnovou dávku akcí - více info o akcích najdete v rubrice KONCERTY ;-) Tak tedy, kamarádi, někdy někde v srpnu na brzkou viděnou - budeme se moc těšit ;-)


KDO JEŠTĚ NEMÁ VINYL "BEST OF TOTÁLNÍ NASAZENÍ" ?  ;-)

LP upoutavka2

Jak jsme již avizovali, vyšlo 16.6.2017 naše premiéřový LP BEST OF TOTÁLNÍ NASAZENÍ ;-) Pokud ho ještě nemáte, je možno si ho i nadále objednávat v našem webovém shopu v rubrice BYZNYS - jeho cena je 350, - Kč (stejná jako na koncertech i ve vybraných obchodech - slánský Hippo Star, pražský Punkstore ad.) + dobírka (v ceně je balné ZDARMA, což je za normálních okolností speciální box na LP v ceně 20, - Kč)  ;-) Více info o LP včetně přímý objednávky najdete ZDE ;-) Tak vzhůru do toho a nechť byznys vzkvétá ;-)