Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

David Kozák folk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

PROTIŠEDI ŽIVOTA

Nechci se už strachovat, že něco nedokážu, že nevystoupám výš po špolečenském žebříčku, že nepřesvědčím ostatní lidi , že jsem v něčem lepší než oni, nechci se bát, že se jednou nebudu živit hudbou a čili tím co mě baví, nechci mít strach, že neumím být štastný nechci a dnes se mi v žilách zrodila nová naděje. Nová naděje, že můžeme dělat, to co nás baví, i když nám v tom svět okolo nebo dokonce my sami brání. Chci se v tomto světě umět zastavit, spočinout a začít skutečně vychutnávat - cítit. Emoce - jak moc se je člověk naučí potlačovat, jenom aby mohl jít dál. Taky potlačuju, ničím se, násilím se pokouším přetvořit sebe sama a vůbec nějak jsem se v tom životě poztrácel. Ztratil jsem cestu, po které jsem se tenkrát na střední škole vydal. Chtěl jsem tenkrát změnit svět, udělat ho lepším. Ať už písničkami nebo činy, skutky. Ani jsem se nenadál a strach mě svedl na cestu sobectví a sebeprospěchu. Teď mi můj hodně blízký člověk připomenul, proč to všechno dělám, proč to všechno podstupuju, proč se na to nevykašlu.

Začínám znova. Už asi posté ale tato rozhodnutí jsou mi motorem. Vlastně věřím v lepší svět. Mockrát jsem pochybyl, byl zlý a špatný a vím to. Okusil jsem mnoho ze špatnosti světa. Jenomže teď vím, že to bylo k něčemu. Že čím blíž je člověk hříchu, tím víc se pak může kát. Nechci sem tahat víru v boha, to ať si každý vyřeší sám. Vlila se mi do žil nová krev. Chci se naučil dělat věci proto, že mi dělají radost, proto, že mohou dělat radost ostatním, proto, že mohou dělat lepší svět. Co si budem povídat, řítíme se do záhuby. Svět je moc a moc zmaten, lidé jsou zmatení. A jestli je něco co je samotné na té cestě za štěstím zpomaluje, je to jejich malé sebevědomí. Třeba já - řekl bych, že nemám žádné. I tak ale hodlám podstoupit cestu za sebepoznáním a věřím, že nakonec sám se sebou splynu, sám se sebou se ztotožním a budu ve shodě, probudím v sobě zdravou intuici. Bude to zatraceně dlouhá cesta. Zatraceně dlouhá a trnitá ale sper to ďas, nikdo mi ji nemůže vzít. Ty písničky mi na tý cestě pomůžou a vlastně doufám, že se najde někdo, komu taky udělají radost, že ho rozveselí, dají mu nadhled, postrčí ho, probudí v něm život. No prostě, že s ním udělají to co ty písně dělají se mnou. 

Čeká nás temná Babišovská éra(to je samozřejmě nadsázka). Mám z lidí pocit, že se ze strachů začínají uzavírat do sebe. Možná paralela komunismu, nevím. Zkrátka a dobře chtěl jsem si připomenout hodnoty, ve které jsem vždycky věřil. Že peníze nejsou všechno a že láska tam někde venku opravdu existuje - jen ji najít - vlastně - jen ji hledat XD XD XD.

ztraťte se ale najděte se lidičkové XD. KOnčím s vyměšováním pozitiv.

Protišedi života


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Mirka


Bez profilu

Nové písničky..... jsou dobrý . Zdravim vás

Zobrazit všechny názory »