Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

TixTide Heavy Metal heavy-metal / Mnichovo Hradiště

„2.4. - klub TANGO JIčín (+ Blues Mystery)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Čarodějův učeň - s Pavlou 44 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Sázka na třinácku 31 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Střižený pokec s TixTide na rádiu Kiss Delta 825 ×
  • TixTide v pořadu RockPalace na Rock Radiu Šumava 540 ×
  • Černé růže pro kněžnu na Rock Radiu Šumava 926 ×
  • Čarodějův učeň 1 305 ×
  • Kráska a zvíře 806 ×

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Diesel

Ahoj, jsme kapela Diesel z Lysé nad Labem a chtěli bychom vám nabídnout účast na naší přípravované akci. Jednalo by se o termín 28. 12. 2016 ve Staré Lysé (okr. Nymburk). Jestliže by jste měli zájem o společné hraní, zavolejte nám na 603 731 085. Nebo napište na BZ: http://bandzone.cz/diesellysa popřípadě na FB: https://www.facebook.com/Diesel-ofici%C……/ Veškeré podrobnosti upřesníme. Díky za jakoukoliv odpověď a mějte se fajn.

edyczzz

Ahoj lidi. Konečně jsem sehnal něco podobnýho HUJERu. Mám Hujer kazetu ještě když byli hrát v nějakém asi 94 roce v Lysé nad Labem. Tenkrát tam zpíval takovej silnější kluk. Ale co dokázal vytáhnout, to bylo namyslitelné. Hujer byl VÝBORNEJ. Nedám na ně i dneska dopustit. Doufám, že pojedete v jejich kolejích a bude to stejně dobrý jako byl Hujer. Přidávám si vás k oblíbeným. Hudbě zdar a metalu zvláště.

TixTide Heavy Metal

Pro spermicide666: Zdravíme tě. Moc děkujem za vyjádření náklonosti k Tixtidu. Máme v Hujeru kořeny díky Zdeňku Jančulovi, který je původním členem Hujeru a v roce 2002 dal dohromady Tixtide. Máme zatím neoficiální živý promo CD. Spíše než studiový skladby je naší prioritou živá muzika.

DARGIS

Také děkujeme za přízeň. Společné vystoupení určitě můžeme naplánovat. Kontakt na zpěvačku DARGI a zároveň managerku kapely naleznete zde nebo i na FB.