Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Titan Crusher crossover-metal / Zlín

„Sledujte náš FB: facebook.com/crusher.titan/“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Eden Is Gone 123 ×
  • Scream Her Name 54 ×
  • People... Cancer Of The Earth 118 ×
  • Wake Up the Monster 52 ×
  • Deliverance 48 ×
  • Deadly Strike From Above 47 ×

Novinky

Zrušená účast na Amragedonu 3 - Peklo na zemi

Koncert v Moravském Krumlově dopadl nad očekávání, avšak právě očekávání se u mnohých zcela odlišovala. Především nám hospoda U Kozy umožnila se hudebně prezentovat, i když na to není stavěná. A právě proto, že jsme se jako kapela zastali provozovatelů, na které se bezdůvodně házela špína a pomluvy, nám bylo odepřeno hraní na Armagedonu 3 - 27. ledna v Brně, oné nejpekelnější akci, o které jsme vás informovali pár měsíců zpátky. Ano, kapela Titan Crusher na ni nevystoupí. Možná jsme na tuto pekelnou akci moc hodní, možná máme jenom nějakou důstojnost, kdo ví...

Každopádně nám to nebrání v tom hrát dál. A když už jsme u toho, už za necelé dva týdny k nám do Zlína přijedou kapely Six Degrees of Separation a Notion Deep, na které se velmi těšíme, až je budeme moct společně s Fakulturou podpořit. Takže doufáme, že podpoříte i nás v sobotu 4.11. v Bamboo klubu :)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Vladimíra Borešová - hospůdka U KOZY


Bez profilu

VELKÉ AKCE má asi špičkové, o tom se přít nebudu a ráda věřím. Na straně druhé: U MĚ NA KOZE byl před akcí minimálně 3x. Když mu ale bylo vytknuto pro určité aktivity málo prostor, hodil to na mě! Prostory znal a několikrát jsem zdůrazňovala, že sice budu ráda za jiný typ akce, ale nejsme nafukovací!! A policii - pokud vím, jsem řešila já!! Hold sousedy si nevyberete (ač vše bylo dopředu se sousedy dohodnuté)! Přeji pěkný večer a možná někdy lepší si poslechnout obě resp. v této chvíli všechny strany.
ZPĚTNĚ reagovat nebudu......s respektem vůči všem, ale jen bychom se do toho motali. Ještě jednou pěkný večer

Vladimíra Borešová - hospůdka U KOZY


Bez profilu

HLÁSÍM se a určitě se tu nebudu obhajovat, nemělo by to cenu.....:-) Jde mi spíše O POZICI SKUPINY TITAN CRUSHER! Ale asi takhle: když MICHAL odjížděl od KOZY po zmiňované akci, tak se se mnou velmi vřele loučil, děkoval a vše bylo OK. Ve chvíli, kdy se na něj snesla kritika ze strany jiných spolupořadatelů (tím nemyslím ani sebe ani TITAN CRUSHER, zeptejte se jej.....) začal KOPAT a chovat se jako PROFESIONÁL!! IRONIE: výrazy, které použil na adresu moji a zmiňované hospůdky nejsou hodny přece takovému profíkovi.....:-) (ty vulgarismy nemíním reprodukovat).

Metla666

Vážení,
Nevím, jestli vás sem na nás někdo poslal, nebo jestli to myslíte vážně, každopádně ráda bych vám řekla, že jsme o Michalovi neřekli jediné křivé slovo, nikde jsme o něm nic nerozhlašovali, stejně tak naše bývalé členy jsme nikde nepomluvili. Zajímalo by mě, co myslíte těmi "ulhanci", protože pokud já vím, nikde jsme žádné křivé informace nešířili. Reakce na Michalovu recenzi na fb hospody U Kozy byla na místě, protože za nás to opravdu bylo v pohodě (viz tam můj komentář). Pokud jsme pro vás ulhanci a křiváci, poprosila bych o zdroj, podle kterého soudíte. S kapelou vždy respektujeme názory ostatních a vše uvádíme na pravou míru. V tomto případě to není jiné.
Dík, Ivet Krčmářová (baskytara)

Zobrazit všechny názory »
SparkFreshBlood logo
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Více informací »

Fanoušci: 20

Spřízněné kapely: 3

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
4 443
Poslechnuto skladeb
1 229
Profil registrován
4.7.2014