Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Threnodia metal-acoustic

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Dance of the Red Leaves (Piano Demo Version) 106 ×

Novinky

Pár novinek

Přestože tato stránka zdánlivě v poklidu spí, neznamená to, že by se snad za celou dlouhou dobu nic neudálo.


Před několika dny se klávesačka vrátila ze severu, kde pobývala u zpěvačky - takže byla pohromadě vlastně celá sestava. Hudba se zkoumala v teorii i praxi, diskutovaly se plány do budoucna a všemožné další záležitosti.


Obě členky kapely se snaží střídat výuku, trénink a tvoření nových hudebních útržků. Postupně dochází i na starší skladby, které mají v budoucnu doznat několika úprav a posunu zas o něco dál v kvalitě a úplnosti.
A tak zatímco naše drahá vokalistka Ina je na týden pryč u naší společné kamarádky bicmanky, klávesačka Arianne se pokouší o rekonstrukci jednoho staršího kousku, a to baladičky Forests of Loneliness. Určitý tvar zatím dostala melodie refrénu/závěrečného sóla a pokus o návrh linky pro bicí, mezi další úkoly v pořadí patří sloky a lyrika. Ale nebude to hned. =)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Martin M.


Bez profilu

Ta melodie je nádherná ... holky udělejte s tím už něco, slyšim tam ty bicí, kytary, zpěv ... Některý věci jdou ze začátku hodně těžko, ale kdo vydrží ... Držim palce, MM

Standa


Bez profilu

máte to fakt pěkný holky.. :) pohádka pro uši.. hudba je skvělá.. :) sehnat ještě další členy na ostatní nástroje a budeto paráda.. :) držim vám palce.. nevykašlete se na to, protože když zaberete tak máte slušnou budoucnost :)

Zobrazit všechny názory »