Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hc-Thrash-Metal-Roll-Experiment thrash-metalcore

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 1 302 ×
  • 2 291 ×
  • 3 188 ×
  • 4 153 ×
  • 5 171 ×

Novinky

OZNAM

Milý a vážený  návštevníci tohoto ultrabrutálného projektu vydžemovaných ryffov asi pred rokom a volačo, musím vám zdeliť, že počúvate artefakty stvorené počas skúšok, ktoré zvyčajne trvali asi hodinu, potom asi pol hodinu, Hynek rozbaľoval laptop a zapájal dva mikrofóny a ja som kuril cigu a pil pivo a sledoval ho a postupne zabúdal, čo sme vydžemovali a chceli nahrať. Potom sme si tie výdžemky zopákli a skúsili nahrať pod dojmom, že raz sa nám ozve nejaký Maximilián z Brazílie alebo Corry z Usa alebo Fredy z Medbolu a budeme traja a skúsime tie ktoré veci dokončiť aj teda vokálne. Nestalo sa.

...a tak vám zdielam, že počúvate artefakty Hynka a Rolla a pravdepodobne tak ako ich počujete, ták ,tak tu aj zostanú na veky vekov nedorobené...konkurz na spevákov sa totižto dnes skončil o 13tej a nenašiel sa žiaden vhodný výrobca počúvateľného vrieskaného strachu.

S pozdravom Hynek a Rollo. :-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

PxPxPxPxPxP

Nazdar, odkud jste? Jsem z okolí České Lípy v Libereckém kraji a pokud by to od vás nebylo daleko, rád bych zkusil místo zpěváka... Umím křičet, zpívat, screamovat (inhalovaně) a pig squeal, potom false chord scream a hlubokej growl :D :)

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 23

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
3 372
Poslechnuto skladeb
1 115
Profil registrován
3.1.2010