Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

TNT hip hop-rap / Polička

„Leden 2014 album M.D.B - iRap, produkce Emeres“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Majself - Na čo plakat (prod. Emeres) 108 ×
  • Viet - V mladom veku (prod. Emeres) 58 ×
  • Vladis, Elvi - Chyby (prod. Emeres) 42 ×
  • Elpe, Nicolle - Prestaň súdit (prod. Emeres) 76 ×
  • M.D.B - Máslem dolů (prod. Emeres) 91 ×
  • Tafrob, Supa, Radikal - To najlepšie príde (prod. Emeres) 78 ×
  • Vladis - Škola života (prod. Emeres) 59 ×
  • M.D.B, Epik - Je ti jedno co píšu (prod. Maměn) 79 ×
  • Laky, Delik - Všetko v kľude (prod. Emeres) 65 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Web

Web Shop Twitter Facebook Blogger Youtube

Studio

Pokud máte zájem o nahrávání, mix, nebo mastering, neváhejte nás kontaktovat na uvedených e-mailových adresách a jakmile to bude možné, budeme se Vám věnovat. TNT disponuje dvěma nahrávacími studii. První se nachází poblíž Poličky, druhé v Blansku. Kromě nahrávání, si můžete v Poličce zahrát v nově zrekonstruované zkušebně, jejíž přestavbu TNT projektovalo.

Nahrávání

TNT records je nahrávací a postprodukční studio, určené převážné k nahrávání vokálních stop. Profesionálně navržený systém akustických panelů a přijemná atmosféra, z něj dělá ideální místo pro poslech, skládání, nahrávání, mixáž a mastering hudby. Vaši tvorbu můžete vyzkoušet zaznamenat na několika různých sestavách, z nichž si vyberete právě tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. WI-FI internet a tiskárna, pro tisk Vašich textů, jsou samozřejmostí.

Mix

Mix, který je laiky často nesprávně zaměňován za pojem mastering, je proces, při kterém dochází k nazvučení a smíchání jednotlivých stop. V praxi to znamená postupnou aplikaci ekvalizérů, dynamických procesorů a časových efektů na bicí, basu, vokály, smyčce, piano a dalši nástroje. Pokud si nejste jistí, jak by zvuk Vaši nahrávky měl znít, můžete využít konzultace nebo si přivést, případně zaslat, referenční nahrávku, z které můžeme při mixu vycházet.

Mastering

Narozdíl od mixu, při masteringu se pracuje s nahrávkou jako s celkem a v podstatě se jedná o finálni úpravy frekvenčního spektra, panoramatu, hlasitosti a dynamiky nahrávky za účelem sjednocení charakteru všech nahrávek na albu. S problematikou masteringu velmi často úzce souvisí i vyplnění ISRC kódu a metadat, zajištění návaznosti jednotlivých skladeb pro plynulý a příjemný poslech, nastavení časových pomlk mezi skladbami a podobně.

Bio a historie

Informace

TNT je nezávislý hudební label pohybující se převážně ve vlnách českého a slovenského hip-hopu. Vlastníme několik nahravacích a postprodukčních studií v pardubickém a jihomoravském kraji, která produkují několik set nahrávek ročně. Pomáháme intepretům v jejich začátcích i během jejich dlouholetého působení. Během několika session ve studiu máte možnost se naučít pokročilým nahrávacím praktikám, můzete si pořídit originální produkce od naších beatmakerů, zařídíme Vám grafiku pro vaší tvorbu, lis nosičů a případně reklamu a distribuci. To vše je zaštítěno profesionálním zvukem a dlouholetou zkušeností. 

Kontakty

Reference

min_wyruz_readyrap.jpg, 38kB min_mekolek_porce.jpg, 700kB min_epik_napsal_jsem.jpg, 8,6kB min_cazzy_qwesto_vyssi_cil.png, 34kB min_cazzy_mixtape.jpg, 47kB min_dod_showtime.jpg, 44kB

Fanoušci: 11

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 953
Poslechnuto skladeb
656
Profil registrován
1.12.2013