Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Shookies folk-rock / Brno

„Novinka!! Tram 27“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The Shookies - Tram 27 (Live at Art Bar Druhý Pád 2017) 318 ×
  • Intro- Great Test Hits (2014) 599 ×
  • Springtime- Great Test Hits (2014) 563 ×
  • Just Because of Us- Great Test Hits (2014) 1 980 ×
  • Little Dancer- Great Test Hits (2014) 1 503 ×
  • Skyline- Great Test Hits (2014) 356 ×
  • Smile- Great Test Hits (2014) 1 387 ×
  • Over Fears- Great Test Hits (2014) 571 ×
  • Nothing's Gonna Be the Same Again- Great Test Hits (2014) 621 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Filip Burš – hlavní zpěv, kytara
Tomáš Karlík –  kytara, zpěv
Miroslav Jurčík – piano, zpěv
Ondřej Karlík – basová kytara, ukulele, zpěv
Martin Kreuziger – bicí, perkuse
Anna Hrbáčková - housle

Bio a historie

Už pátým rokem kapela The Shookies vnáší do české hudební scény svůj příznačný zvuk. Přirovnat ho můžeme k zahraničnímu folk-rocku nebo accoustic-rocku, sami kluci se netají svými vzory jako Jack Johnson, Glen Hansard, The Frames nebo třeba Bob Dylan. Nejsou to jen slova a příběh, který chtějí fanouškům zprostředkovat, důraz kladou taky na osobitý zvuk, rádi experimentují a snaží se svou tvorbu vymanit z paušálního zvuku tradičních českých kapel. Rádi hrají akusticky s kontrabasem, pianem a jemným zvukem kytar, zároveň se však umí na stagi odvázat a ukázat se v plné síle. Šarmantní hlas zpěváka a jeho melodické hrátky upoutají běžného posluchače a nechají ho oddat se hudbě docela. The Shookies, kteří své těžiště před nedávnem přesunuli do Brna, za sebou mají kromě mnoha úspěšných koncertů i vydání debutového alba Great Test Hits. V průběhu roku 2013 na vlastní pěst nahráli 8 songů v brněnském nahrávacím studiu George Lukase. Do studia si  přizvali dechy i smyčce a v březnu roku 2014 pak se vší parádou svůj debut pokřtili. Od svého vzniku v Kavárně ve Vysokém Mýtě ušli pěkný kus cesty a s nadcházejícím rokem nahrávají  skladby, které předznamenávají další hudební vývoj.

Fanoušci: 40

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
7 961
Poslechnuto skladeb
7 898
Profil registrován
12.3.2014