Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Riverman indie-folk / Pacov

„The Riverman vydávající Black Floe“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

The Riverman 

Dvojice muzikantů ve složení kytara a piano jejichž indie-folková hudba se opírá o jednoduché folkové písničky, které jsou ovšem plné dynamických zlomů, výrazných melodií a naléhavého projevu obou zpěváků. V jejich repertoáru je několik coververzí (např. od skupin Radiohead, Mumford & Sons) ovšem jinak kapela vsadila zcela na autorskou tvorbu.

The Riverman už zkouší skoro dva roky v jejichž průběhu spolupracovali s několika dalšími hudebníky, aby se nakonec jejich počet ustálil na dvou základních členech: Josef Blecha - piano/zpěv a Vladimír Rokoský kytara/zpěv.

V roce 2013 vydali první EP - Animal Spirits.

Aktuálně pracují na přípravách svého druhého EP, které by mělo vyjít na podzim tohoto roku.

The Riverman