Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Graves alternative-power / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zprávy ze záhrobí..

Upraveno:

V roce 2016 vrcholíme práce na CD, nějaké ukázky se objeví snad během června zde na Bandzone. Koncertně se letos nejspíš moc nepřetrhnem..

První příležitost slyšet plísně skupiny Hroby, v podání Leška solo, bude na plzeňské variantě loňského setkání v Café v Lese, kdy se potkají Lešek, indiánka z manětinských lesů-písničkářka Šošana a básník-performer Ondřej Linhart. Zájemci nechť se dostaví do kulturních prostor železniční stanice "Plzeň - zastávka" v úterý 31.5. od 19 hodin.Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

vlajan

Zdar borci. Chcem Vás všetkých z kapely pozvať touto netradičnou formou na koncert: https://www.facebook.com/events/1375995… .Koncert je organizovaný v rámci programu Extaza. Program Extaza je zameraný na pomoc kapelám, ktoré začínajú alebo sa proste chcú pohnuť ďalej. Hlavnou ídeou je profesionalizácia koncertných vystúpení metalových kapiel. Hlavne u klubových koncertov. Koncert je zameraný na propagáciu Metalgate Massacre /šiesty ročník/ Na koncerte Vám chceme predstaviť najúspešnejšie kapely z nášho programu i z celého programu Metalgate Massacre zároveń.
Skočte k nám na koncert. Možme sa osobne pozhovárať, akým prínosom by pre Vašu kapelu mohlo byť zapojenie sa do niektorého spomínaného programu. Alebo sa osobne pozhovárať s kapelami, ktorým tieto programy priniesli skutočne moc Ktoré ich posunuli o míle vpred. Na koncerte sa od nás dozviete i všetky podrobnosti ohľadne šiestého ročníka Metalgate Massacre. Tešíme sa na Vás. Nech sa Vám darí.

Vlado

ája


Bez profilu

jste skvělí / ý

Zobrazit všechny názory »