Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Terne Čhave hardstyle-world music / Hradec Králové

„Bo me som Rom!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Terne Čhave - Vyšus [official video]

Oficiální videoklip Vznik: 15.4.2018
Terne Čhave - Vyšus [official clip 2018]
Made by Zdeněk Zolnay
visualfactory.cz
www.ternechave.com

This is the first video from the new album "Balvaj"

Terne Čhave letos přichází s novým albem „Balvaj“ (Vítr).

Vítr je přírodní živel, který dokáže přinést mnoho emocí, jak krásných, tak i drsných. Nové CD Balvaj obrazně řečeno vzniklo jak ten vítr. Jednou přivál melodii, podruhé zase text a najednou nastalo bezvětří. Kapela se rozhodla dokončit nahrávání ve studiu, vítr utichl, avšak náhle se zase rozfoukal a dovál k nám hosta, o kterém musí snad každý muzikant snít. Objevil se Gilad Atzmon – jazzman z Londýna, který umí a nahrál s námi song. Další bezvětří – tak kde je ten vítr? Kapela nachází ztracený větérek na polsko českých hranicích. Polská vodka a stará kytara a přítel, který rozdmýchal opravdu silný fukéř. Plachty jsou napnuty a zbytek CD je dotočen.

Tato nahrávka je o síle lásky a smrti, o životě členů Terne Čhave a jejich přátel i nepřátel, o lidech pozitivně nabitých a lidech šťastných.

Nahrávka byla pořízena ve studiu Triton a mixu a postprodukce se ujal renomovaný zvukař a producent Ondřej Ježek ze studia Jámor v Praze.
Album je již hotové, v současné době probíhají finální přípravy k jeho vydání.

K nové desce vznikly 4 videoklipy, z toho jeden animovaný. Křest videoklipů proběhne 21.dubna 2018 od 20:00 v Café v Lese v Praze za účasti mnoha hostů, především americké písničkářky Emily Thiel (Yo Soy Indigo), která si zahrála hlavní roli v jednom z klipů. Dále vystoupí taneční soubor Gitanne z Prahy 3, pod vedením Evy Džobákové, který se podílel a spolupracoval na tvorbě nového videoklipu „Lakere Bala“