Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tartaros metal-alternative / Blansko

„Konec“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Oficiální oznámení

Upraveno:

Tímto oficiálně oznamuju, že kapela Tartaros již ukončila svoji činnost. Po všech možných pokusech sem se snažil dat ještě poslední zbytky do kopy, žel se tomu tak nestalo. Na druhou stranu, odehráli sme pár skvělých koncertů, zažili plno srandy a natočili plnohodnoutnou fošnu (kterou dávám celou volně ke stažení). Zároveň bych chtěl Paťovi, Lubovi, Fildovi a Dejvovi poděkovat za odvedenou práci a za všechno, co sme spolu zažili, stálo to za to :) Většina z nás je nadále hudebně aktivní a působí jinde:

Zdeněk "Harry" Vládek - Muertho

Patrik Müller - Demonium

Filip Müller - Meet Me There

Lubor Havlena - Decadenth

David Přichystal - o Dejvovi nevím bližší info, doplním

 

 Tartaros

Za kapelu Tartaros - Harry


Air Is Poison

Upraveno:

Že se nic neděje? Omyl! Máme tu pro Vás Bonus Track, skladbu Air Is Poison, kterou si s námi střihnul Milcunt, zpěvák z Mincing Fury!

->Enjoy it! Tartaros


The Night Of Demons 22 - aneb poslední akce na Rachotě

Upraveno:

Takže vážení a milí, je tomu tak, klub Rachota skutečně ukončí svoji činnost a to pravděpodobně koncem měsíce února 2012. Proto Vás zveme na jednu z posledních pekelných akcí, které se zúčastníme spolu s kapelami Fatality a Amon. Přijďte naposledy zařádit a dokázat tak, že Rachota nebyla v Blansku zbytečně!!