Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tarchon Fist heavy / Bologna

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 03 I Stole A Kiss ToThe Devil.mp3 153 ×
  • 02 It's My World 93 ×
  • 02 Eyes Of Wolf.mp3 48 ×
  • 04 Fighters.mp3 41 ×
  • 10 We Are The Legion.mp3 48 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Italská heavy-metalová kapela hrající vlastní tvorbu.

Sestava:

Luciano "LVCIO" Tattini - kytara

Mirco "RAMON" Ramondo - zpěv

Sergio "RIX" Rizzo - kytara

Marco "WALLACE" Pazzini - bass

Andrea "ANIMAL" Bernabeo - bicí

Bio a historie

Je poměrně obtížné stanovit datum narození skupiny Tarchon fist. Mezi dubnem a květnem 2005, se sešli Luciano „LVCIO“ Tattini, Marco „Wallace“  Pazzini, Andrea "Animal" Bernabeo a Lucio "Junior" Martelli, jeden z
nejlepších sólových kytaristů z Bologně.

Kapela zkouší své schopnosti na deseti koncertech v období od konce roku 2005 a na začátku roku 2006, kde se představila se songy, které byly následně na albu "Tarchon Fist“. Na konci roku 2005, nahrála kapela promo složené ze dvou songů ("Its my World" a "Eyes of wolf" )

V roce 2007 bylo natočeno propagační DVD, obsahující video "Eyes of wolf" a
také nějaká videa kapely z živých koncertů.
Koncem roku 2007 z kapely odchází Lucio „ Junior“, kterého plně nahrazuje kytarista Federico "HeavyRico "Mengoli.

Z jara roku 2008 společnost My Productions a Tarchon Fist oznámili vydání alba "Tarchon Fist ". Kapela prezentovala svou práci na jednodenním festlivalu  Rock'n'Roll v Miláně, kde sklidili velký úspěch. Album bylo obohaceno o příspěvky hudebníků např.: Clifford Evans (Tank / Paul Di Anno), Alberto Simonini (Virgin Steel), Alberto Bergonzoni (Gli Atroci) a Ciano (Listeria).

V listopadu roku 2008 objevuje kapelu producent italské hudební televize a zařazuje 2 klipy do pořadu RockZone. Poté proběhlo pár interview pro stejnou televizi a živá vystoupení v rádiu.


          Během pouhých 4 let činnosti  Tarchon Fist měli možnost sdílet pódium s mezinárodně uznávanými kapelami, jako Girlschool, Crucified Barbara, Tokyo Blade, Hellstar, Tygers Of Pan Tang, Manilla Road, Steel Assassin, Vision Divine, Molly Hatchet, Virgin Steel a Elixir.


          V dubnu 2009, Tarchon Fist zahájili natáčení nového videa k songu "Fighters“, ve stejném období kapela skončila nahrávky nového alba s názvem „We are the legion“. CD spatřilo světlo veřejnosti v říjnu 2009.
Také v tomto případě si Tarchon Fist pozvali řadu zajímavých hostů, jako je např.:
Tom Neumann (Primal Fear ex kytarista), Dean Robertson a Rob Weir z Tyger Of Pantag a další.

           V polovině června 2010, po několika technických problémech vychází DVD
"We are the Legion" a je konečně dostupné pro veřejnost.  Bohužel téhož roku odchází z kapely zpěvák a kytarista, tudíž zbytek kapely museli pozastavit činnost. Naštěstí ne na dlouho a v srpnu nachází plnohodnotnou náhradu, tedy živelného zpěváka Mirca Ramonda „Ramon“ (ex Abruzzi ) a kytaristu Sergia Rizza „ Rix“. Společně prozatím nehrají na žádných koncertech, ale skládají hudbu pro nové počiny.

          Začátkem roku 2011 se kapela vydala dobýt malou část Evropy a dostala se například do Finska, Anglie, Francie a k nám do Čech. Zde se jim také tak zalíbilo, že se sem rádi vracejí. Měli zde možnost hrát s kapelami Salamandra, Rimortis, Eagleheart, Porta Inferi či Citron.

         V roce 2012 natáčí klip k songu „ A stole kiss to the Devil“ připravují nové album a objíždí festivaly, na kterých sklízí kladnou kritiku.