Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Syrový tóny alternative-folk / Praha

„Prázdninujeme... ale nezahálíme, natáčíme CD!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 68101316202428313436 37 38 39 40

Holostok 2017

Upraveno:

V sobotu 24. června zahrajeme od 18:30 na festivalu HOLOSTOK v Holostřevech u Stříbra. Kdybyste jeli náhodou kolem, přijďte nastražit uchacha.

V červenci si uděláme prázdniny, ale v srpnu už nejspíš něco provedeme.

Syrový CéDé info
Na chystaném CéDéčku bude 14 písniček... jasně že těch nejsyrovějších: Tiše, Básník, Chlápek, Ptáci, Melancholik band, Holubice, Dům, Tygr, Sám pod měsícem víno popíjím a další.

12 písniček je už ve fázi nahrávání a 2 zatím ještě čekají. Jestli máte nějakou oblíbenou písničku, kterou byste rádi na CéDéčku, pošlete nám email a my s tím něco uděláme.

Jo a bacha na léto!


Syrový červnový koncertování

V pátek 9. červa zahrajeme od 19:00 na Noci kostelů. Stejně jako minulý, předminulý, předpředminulý i předpředpředminulý rok, zahrajeme v kapli sv. Máří Magdaleny pod Čechovým mostem (to je ten most pod metronomem... nebo kyvadlem, jak chcete). Opět se můžete těšit na lehoulince upravené verze syrových písniček, ale hlavně se můžete těšit na naší nejnovější písničku Vinus, vina, vinum aneb A já se rozhodl, že zemřu v putyce!

Od 18:00 zahrají tamtéž Bety, Nina, Mirek atd., tak si je nenechte ujít.

Celý program

Ve středu 14. června zahrajeme od 20:02 v Thomass Caffee v Záběhlicích. Tou dobou tam bude k vidění výstava fbp fotografií Petra Sedláčka "Hvězdy přes objektiv fotoaparátu", takže můžete spojit příjemné se syrovym... a to se vyplatí. Výstava fotografií tam bude do 21. června. Těšit se můžete na výběr syrových písniček (ano Karle, i na Tygra), ale hlavně se můžete těšit na naší nejnovější písničku Vinus, vina, vinum aneb A já se rozhodl, že zemřu v putyce!

V sobotu 24. června zahrajeme od 18:30 na festivalu HOLOSTOK v Holostřevech u Stříbra. Zahrajeme nejlepší syrový písničky, ovšem ne všecky, páč na to nebude čas, ale hlavně se můžete těšit na naší nejnovější písničku Vinus, vina, vinum aneb A já se rozhodl, že zemřu v putyce!

Kdyby to ještě nebylo někomu jasný, tak máme novou písničku Vinus, vina, vinum aneb A já se rozhodl, že zemřu v putyce! Kapišto?


Květen v Garden café Taussig na Petříně

Upraveno:

Ve čtvrtek 25. května zahrajeme ve venkovní kavárně Garden café Taussig na Petříně.
Z provozních důvodů začínáme už v 19:01... ostatně jako každý rok.

Přímo od kavárenského zdroje máme informaci, že v kavárně bude nová střecha a podlaha, takže už nebudou potřeba deštníky ani čluny. Loni jsme dohráli, začalo pršet a za dvacet minut jsme byli v pěkné louži... po nás potopa! Vypadalo to tam takhle.

Hlavně si ale nezapomeňte ručník, páč 25. května je Ručníkový den, tedy den vzpomínky na spisovatele Douglase Adamse.

"Pokud jde o ručníky, Stopařův průvodce po Galaxii o nich říká hned několik věcí.
Ručník je skutečně kolosálně užitečná součást výbavy hvězdného stopaře. Především má značnou praktickou cenu - můžete se například do něj zabalit, aby vám nebylo zima, když poskakujete napříč chladnými měsíci planety Jaglan Beta. Můžete na něm ležet na zářivých, mramorovým pískem vystlaných plážích Santraginu V a vdechovat opojné výpary z jeho moří. Můžete na něm spát pod hvězdami, jež tak rudě září na planetě pouští, Kakrafúnu. Můžete ho použít jako plachtu, až poplujete na maličkém voru po proudu drsné řeky Moth, můžete ho namočit pro boj zblízka, nebo si jím zahalit hlavu, abyste necítili jedovaté pachy žravé obludy Blátotlačky z Traalu a nestřetli se s jejím pohledem (je to nepředstavitelně tupé zvíře, myslí si, že když ji nevidíte, nevidí ani ona vás - blbá jak tágo, ale značně žravá). Když jste v úzkých, můžete jím signalizovat o pomoc. No, a samozřejmě se jím také můžete utřít, pokud vám po tom všem ještě připadá dost čistý."

Nepropadejte panice!


1 2 3 4 5 68101316202428313436 37 38 39 40