Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Syrový tóny Lo-Fi-folk / Praha

„Máme nový syrový placky!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6810131620242832363941 42 43 44 45

Syrový placky

Máme nový syrový placky... a výjimečně si je nenecháme všechny pro sebe! Přijďte si pro placku na syrovej koncert... třeba 19.4. do V. Kolony na společný koncert s kapelou Natáhni kopyta.

Placky jsou vhodný i na pexeso... akorát že vždycky vyhraje ten, kdo začne.


Duben v "blázinci"

Upraveno:

Ve čtvrtek 19.4. zahrajeme se zajímavou kapelou Natáhni kopyta v klubu V. kolona.

"Alternativní folková kapela Natáhni kopyta vznikla před pěti lety na jaře v Hustopečích u Brna, kdy se kapelnice Denisa rozhodla přizvat ke svému písničkářskému vystoupení na spřáteleném festivalu Hafofest výborného houslistu Vítka a svou sestru akordeonistku Natálii. Koncert nabyl takových obrátek, že se po jeho skončení na popud publika Vítek s Denisou rozhodli, že založí kapelu. Jednoho dne Vítka s Natálií políbila múza na čelo a vymysleli celkem trefný a dobře zapamatovatelný název Natáhni kopyta. Že prý u toho hraní kapela občas tak trochu umírá... Letos kapela přibrala nového zpívajícího kytaristu Karla, který je svou písničkářskou folkovou tvorbou velmi inspirativní. A o jakou tvorbu že to vlastně jde? Především o vlastní písně se zpěvem, ale také o písně instrumentální inspirované francouzskou Bretaní a norskými fjordy. Karel do kapely přispívá svými autentickými písněmi o životě."

No máte se jistě na co těšit... a my taky!

Plakát napovídá, a modří už jistě vědí, že začalo syrový "žlutý období"... a nemyslíme tím žádnou infekční nemoc.


Syrový info... jen tak!

Řešili jsme teď asi měsíc a půl případ tajemný ruky... ruka je stále kupodivu součástí těla, tak jsme začali zkoušet, pracujeme na nový syrový písničce Odněkud někam a domlouváme hraní... nejbližší bude ve čtvrtek 19.4. v klubu V. kolona v Bohnicích. No nazdar!


1 2 3 4 5 6810131620242832363941 42 43 44 45