Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Syndicate ambient-downtempo / Praha

„Music for movies, chill out zones, poetic clubs“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Darboven 755 ×
  • Necky LIVE MUHU Fest 116 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Negative - Pozitive 366 ×
  • BTD 619 ×
  • Sweetless 584 ×

Novinky

Syndicate slaví třetí narozeniny! Ve středu 26. 7. od 19h v Café na půl cesty.

Upraveno:

-- for ENGLISH scroll down --
Syndikát se vrací na místo činu – oslaví 3. výročí svého prvního koncertu, který se odehrál v Café v Lese v roce 2014. Půjde o speciální koncert – oprášíme starší skladby, přizveme speciální hosty, kteří s námi tehdy hráli, soufkneme a sníme dort. Tak doražte už v sedm, ať stihneme dát drink, preclíky, dort, zahrát si fotbálek a popovídat si. Hrát začneme po osmé hodině.  

Facebook event

Vstupné doporučené – 50 Kč.
// 
Syndicate is revisiting the scene of its premordial crime! Come celebrate our 3rd birthday with us at the venue of our first concert which we perpetrated in 2014. It is going to be a special occassion, since we are planning to revisit some of our old tunes and invite special gusets who used to play with us back in the early days. And of course ther will be a cake! Come at 19.00, so that we can have a drink, eat some pretzels, play a table soccer and chat. The gig starts at 20.00.

Facebook event

Voluntary entry, recommended 50 CZK.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Listener from Bristol


Bez profilu

Ou yeeeah! I really fancy your music guys! The guitarist is a terrible drunk, but that's all right, yeeah" Enjoy your first concert!!! Just keep on going!

Zobrazit všechny názory »