Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Supertesla rock-rock / Praha / Brno

„Všechna tři EP k poslechu v přehrávači“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Třetí EP už je na YT i BZ

Upraveno:

Ahoj kamarádi,

jsme tu zpět. Rok 2018 jsme odstartovali nahráváním našeho třetího EP. Na něm najdete dvě písničky pořízené ve studiu Reset pod dohledem Romana Kašníka. Příběh prázdných lahví a 1955. EP vyjde, jak je u nás zvykem na sedmipalci v limitované edici několika desítek kusů během jara.

1955

Nový singl a taky pocta jedné generaci, která se vzbouřila proti konformní společnosti. Tak jako generace před ní našla protest v jazzu a swingu, ta po ní pak v punku a elektronice, padesátá léta patřila rock’n’rollu a nezaměnitelnému pachu benzínu. Naše pocta všem odpadlíkům, co vědí, jak bolí pád na asfalt a jak lákavé je nechat všechno za zády a jet. 1955 pro všechny Rebely a Divochy.

Příběh prázdných lahví

Tento singl můžete znát už od našeho úplně prvního koncertu, jenže ještě ani během nahrávání jsme netušili, kam až se s ním vydáváme. Nakonec se z něj stala melancholická písnička, která ctí staré country interprety, aniž by ztratila svého původního ducha. A když country, tak duet! Oslovili jsme talentovanou zpěvačku Lucku Šimůnkovou ze Skyey Gospel a ta songu dodala potřebné koření i naléhavost. Supertesla tak vstoupila do roku 2018 a nezajímají ji hranice.

Supertesla - Rock and roll od srdce do srdce.

Honza / Dänny / Kuba / Martin

Youtube Video 1-N3-3ZGnCoYoutube Video 1-N3-3ZGnCo

Youtube Video BglDX2UZAOgYoutube Video BglDX2UZAOg

Youtube Video WyWO3uKluigYoutube Video WyWO3uKluig

Youtube Video eeLtrzHk_iEYoutube Video eeLtrzHk_iE

Youtube Video 9ITjsDs2WPwYoutube Video 9ITjsDs2WPw

Youtube Video dw4lXinyRfgYoutube Video dw4lXinyRfg


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

rockerkamonika

Pecka, vidím to v prosinci na kids and heroes, když jsem bydlela v Brně byla to vždycky pecka akcička, tak snad bude i v Práglu :D Monika

Zobrazit všechny názory »