Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sunrise - sbírá nové síly.... rock-crossover / Dobřany

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Utíkej (not mastered) 471 ×
  • Strach (not mastered) 237 ×
  • Svědomí (not mastered) 185 ×
  • Sunrise (not mastered) 180 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

There will always be another SUNRISE

Momentálně v přestavbě :)

Bio a historie

Jak to všechno skončilo? Po ukončení olbřímího turné po spojených státech evropských skupina Sunrise definitivně potvrdila spekulace tisku ohledně završení svého působení na hudební scéně. Poté, co během posledního triumfálního koncertu ve Wembley Mario definitivně zapomněl hrát a to i poslední akord Bsub-moll/4x2, který ještě donedávna uchovával v paměti (snad díky faktu, že tento je jediný, který je možno na jeho kytaru a při jeho způsobu ladění vyloudit bez nutnosti přiložení levé ruky na hmatník), Davidovi během hry nenávratně uvízl levý prostředník mezi strunami, Štěpán ztratil poslední paličky, Kofi ztratil chuť do života a Frigo levou botu, se snad asi nelze divit. Nechme stranou neblahé následky v podobě několika demonstrativních pokusů o sebepoškození v řadách fanoušků a podívejme se na celou věc pozitivně – v nejlepším je dobré přestat!

 

…možná by teď bylo dobré vrátit se do současnosti a povědět něco málo vět o tom, jak to všechno začalo, ale záměrně jsme zmínili hypotetický konec našeho působení, jelikož je přeci jen mnohem zajímavější než zdlouhavé vyprávění o tom, kolik sil či spíše nervů jsme vynaložili na to, aby tohle uskupení vzniklo a mělo kde zkoušet, kolik lidí podplatit či kolik svědků umlčet. Snad je jen třeba podotknout, že se tak stalo poměrně nedávno - na jaře roku 2006 - a že od té doby hledáme a pilujeme svůj styl, který by měl být snadno k poznání, a zároveň zabíhat do nejrůznějších hudebních směrů, které nás oslovují. Snad se to bude dařit a pokud jsme Tě oslovili, drž nám palce a brzy se, jak doufáme, setkáme na koncertě!