Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stringguards rock-glam / Chrudim

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Don't Loose Your Love No More! (Singl 2016) 105 ×

Novinky

Stringgurds - AGORA "Comeback For The Future" 11. 2. 2017

Zdravíme všechny naše věrné Stringguards fandy! 

Chtěli bychom moc poděkovat všem, kteří dorazili na náš včerejší koncert "Comeback For The Future" do Agory!
Byli jste naprosto úžasný a moc jsme si to s Vámi užili! Za takové podpory se nám hrálo opravdu skvěle i přes všechny zvukové problémy ze začátku a vůbec akustické "možnosti" naší milované Agory jsme to společně zvládli naprosto senzačně! Patří Vám náš obrovský dík!!!
Velké díky posíláme také kapele DARK SPELL, která předvedla tradičně skvělý výkon a bylo moc fajn se opět setkat na společné akci! Těšíme se na další společné hrání, přátelé! 

No a bez pohodové domluvy a přístupu Patrika Vicana by to na chrudimské muzikální scéně nikdy nešlo, takže předposlední a obrovské dík patří tobě, Patriku! 

Finální poděkování jsem si nechal pro celou naši kapelu a hlavně pro naši staronovou zpěvačku Anču Paulů, která předvedla za daných podmínek naprosto suprovej výkon a byl to skvělej zážitek - opět si společně zahrát na jednom pódiu naše vlastní písničky! (y)

Těšíme se na další SG akce s Vámi! 

Vaši STRINGGUARDS


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

HairSprayovci

Čaute! Tu Jožo z glam-popovej formácie HairSprayovci. Vrúcne ta pozývám k vypočutiu premiérovej štadiónovej senzácie s názvom "Hokejačky nezomrú" z chystanej platne "GLAMERICKO".
Zanechaj nám odkaz, GLAM V EURÓPE NENÍ APRÍL!

Zobrazit všechny názory »