Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Střemhlav rock-crossover / Jičín

„ex RENG´D´BENG! - nové JMÉNO, nové ALBUM!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Roj- Naopak (2016) 592 ×
  • Jsme- Naopak (2016) 564 ×
  • Eva- A jako Eva (2014) 3 483 ×
  • Svět(l)em- Naopak (2016) 377 ×
  • Viktor- A jako Eva (2014) 1 926 ×
  • Symboly- Naopak (2016) 312 ×
  • Jan- A jako Eva (2014) 520 ×
  • Hledal vesmír- Naopak (2016) 405 ×
  • Péter- A jako Eva (2014) 792 ×
  • Kdokoli- Naopak (2016) 413 ×

Novinky

S díky do Liberce, Prahy a Jičína. Hurá do Železnice!

Upraveno:

Ahoj!

Děkujeme do Liberce za super koncert v tamním Ateliéru po boku domácích L´ru a kámošů z WE2. Byla to skvělá příprava na dva dubnové křesty. Ten pražský v KAINU se vydařil na výbornou s hvězdičkou! Děkujeme všem příchozím za úžasnou atmosféru a šikulům z WE2 a The Scoffers za dechberoucí koncertní výkony! Dali jsme do toho všichni to ... srdíčko! Koukejte, jak JSME si to užili. Druhý, plně domácí, křest v jičínském Masarykově divadle nám pak byl naprostou bombou! Na tenhle večer budeme ještě douho vzpomínat. Díky všem příchozích, vystupujícím i klukům z KZMJ a spol. Bez nich by týhle akce nebylo. A slušelo nám to, hele:

Květen se pak odehrál ve znamení pracovních povinností, velkých novinek a plánování budoucnosti. Ale o tom vám povíme zase příště. Teď se naše zraky soustředí vstříc této sobotě, kdy si premiérově zahrajeme v Jičínu nedaleké Železnici po boku našich přátel z Bludů, Wooden Ships a dalších kapelek. Krom výběru našich oblíbených písní z obou desek také chystáme koncertní poctu jednomu nedávno odešlému muzikantovi, kterého jsme všichni obdivovali až uctívali. Přijďe v sobotu do Železnice a uslyšíte. Jo a je to venku, takže vaťáky s sebou! :)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Vášina

Pánové, velká poklona. Je to víc než dobrý! A je fajn poslechnout si kapelu s českým názvem, která má ještě ke všemu i český texty. A to zatraceně dobrý texty. To se poslední dobou na klubové scéně (a nejen na ní) vyskytuje už velmi zřídka. Nasadili jste laťku dost vysoko. Fandím vám a snad si někde někdy společně i zahrajeme ... pěkně česky !!

Zobrazit všechny názory »