Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stratocluster psychedelic-jazz / Praha

„"Supernova české avantgardy" vydává CD u Polí5!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Stratocluster vydává CD u Polí5!

Upraveno:

???????????????????? ????????????????????????

Klíčová událost kulturní sezóny: Stratocluster KONEČNĚ vydává desku u Polí5. Dělali jsme na tom tři roky, z nichž jsme většinu strávili probíráním tun nahrávek a pomalým kouskovatým střihem. Na konci je hodinová vachrlatá kopa zvuku, se kterou se už musíte poprat sami.

Éternagy by Stratocluster

Zkusili jsme vám proto alespoň vytvořit ideální podmínky, a to 22. 4. v Kině Ponrepo. Nejdřív budou promítat Argentum vivum (Jan Daňhel + Martin Ježek), pak pokřtíme, pak poslechnem. Krásné CD bude k dostání za zvýhodněnou cenu.

2.5. si nás pak budete moci užít na koncertě v Klubu Kaštan ve společnosti tria NTS.

 

???????????????????? ????????????????????????

Moc díky všem, kdo se podíleli! Jmenovitě a odzadu Josef Jindrák (trpělivost a všechno), Anastasia Vrublevská (ATYP; grafický design), Michal Rataj (mastering), Marek Poledna (pomoc ve studiu), Honza Kulka (střih), Jan Faix (eine Schnitzelsista), Tomáš Mika (klouby a kosti), Lucie Páchová (šlachy), Naroslav Joga (uéééééé...), Ondřej Komárek (Rapid v prvním kole), Mikuláš Mrva (průměrný věk kandidáta KSČM v komunálních volbách), Prokop Jelínek (ťinnnnng).

???????????????????? ????????????????????????


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »