Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stockholm garage-rock / Kladno

„naše přirozenost, naše životy, naše hudba“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Kostní dřeň- EP (2015) 299 ×
  • Karlovy Vary- EP (2015) 162 ×
  • Whiskey a čokoláda- EP (2015) 148 ×
  • Hodiny- EP (2015) 190 ×
  • Důmyslné umění, nebo kousek vzácné látky- EP (2015) 112 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Odnese to jen tvoje srdce.

Bio a historie

Stckhlm

Sólový úmělec, ovlivněn nejen jeho minulostí, přítomností, pocity a stavy převedené do textů a příběhů doprovázené zvukem akustické kytary, prezentované s osobitou jedinečností.

Pod úměleckým názvem Stckhlm prezentuje devatenáctiletý hudebník Martin Kumšta svůj životní příběh, věci, pocity, které ho za jeho život ovlivnily, nebo nějakým způsobem poznamenali. Na “prknech“ pódia pak tyto poznatky navíc okoření hrou na akustickou kytaru. Toto vše působí dohromady trochu vesele i smutně, ale každopádně emotivně.

V této chvíli intenzivně pracuje na vydaní svého prvního singlu, kterým světu přiblíží především jeho hudbu. Jako kreativní skladatel a autor textů se nesnaží zapadnout do dnešního hudebního proudu, ale snaží se posluchačům předat nejen kouzlo okamžiku, ale hlavně jim něco textama říci, nebo je nechat přemýšlet nad jeho smyslem a oslovit tak nejen mladší část publika. Velkým faktorem při psaní textů je také jeho láska ke čtení knih, což provozuje často ve svém volném čase. Hudbě se věnuje už od svých deseti let, kdy dostal svou první kytaru, poté na střední škole, kdy byl součástí dvou kapel na pozici bubeníka.

S druhou kapelou, Manic Distortion se odebral několikrát do profesionálního studia za účelem natočení hudebního materiálu.

Mladý hudebník, který se nesnaží zapadnou do žádného ze stanovených hudebních stylů každopádně má hudebnímu světu co ukázat.

Fanoušci: 20

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 111
Poslechnuto skladeb
1 542
Profil registrován
1.9.2011