Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stíny country-rock / Plzeň

„...Příběhy Země...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

"Záležitost nejvyšší důležitosti"

Takže přátelé, kolegyně, kolegové...

Vynořili jsme se konečně z nejnáročnějšího zkouškového našich životů. Někteří úspěšněji, někteří o něco méně...

Každopádně nastalo přehodnocování představ o našich životech, snech, cílech... Inu, znáte to. Nebo to poznáte, uvidíte.

Na každý pád pro vás máme dvě zprávy a jeden dárek.

Zpráva prvá: Stíny pokračují dál, pokračovat budou a nenastane situace, že by nepokračovaly. Přes prázdniny bohužel žádná akce naplánovaná není (díky naší zkouškové hibernaci), proto pokud byste měli zájem někde nás slyšet, dejte vědět, vymyslíme to, nicméně v Plzni bývá mrtvo a fesťáky už nenabírají.

Zpráva druhá: Leve křídlo padlo. Díky perspektivě civilního života nás opouští náš kamarád, otec-zakladatel, Jižan každým coulem a kytarový mág Číža. Bez něj to bude zase o něco jinší, ale jsme odhodlaní hrát až do poslední kapky krve, takže... Zároveň věřte, že jakmile se objeví možnost mistra vytáhnout na pódium, stane se tak. Přísaháme na svou čest. No, radši na vaší, to je jistější. Bohužel vzdálenost mezi Českými Budějovicemi a Plzní to nedovoluje trvale.

Dárek: Jako poklonu Čížovu riffovému kytarování si dovolujeme představit písničku. Nahráli jsme ji před víc než rokem a od té doby její hrubý mix leží na disku, a už není síla s ním cokoliv dělat. Proto prosím omluvte její specifický zvuk.

Jmenuje se Psí dny, pojednává o jednom meteorologickém jevu, lásce, opuštění a touze po místě ve světě. Jako téměř všechny naše songy. Číža napsal hlavní linku a pak jí precizně na jeden jediný take nahrál. Hluboce smekám své sombrero, slamák i australák najednou.

Písničku si můžete pustit na youtube a ke stažení jí umístíme na bandzone, případně napiště zprávu, kdybyste jí chtěli.

Stay tuned a díky!

https://youtu.be/Nr-UEPFvqnY


Generace

Přichází story odehrávající se v podhoubí chrámů nákupních center, ztracená v labyrintech panelových sídlišť a bloumající po džunglích lesoparků.

Přichází Generace.

Její celý příběh si můžete přečíst třeba zde:

Odcizená generace na pismak.cz

Vychutnávejte. Pomalu, ale na plné pecky.