Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stará škola hard rock-rock / Ústí nad Labem

„►Stará škola, ►SŠ JINAK, ►SŠ UNPLUGGED“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Poslední koncert dosavadní sestavy

20. ledna 2018 proběhl poslední koncert dosavadní sestavy kapely Stará škola. Derniéra tohoto složení proběhla v programu Unplugged. Kapela vystoupila na večeru, organizovaném jižany Last Rebel, od nichž také přišlo pozvání si společně zahrát. Akce proběhla ve vyhlášené restauraci U Fírů v Ústí nad Labem. Dosavadní sestavu, tedy ►Veroniku Vavrouškovou (voc, fl), ►Dalibora Štefla (bg, harm, voc), ►Martina Lapáčka (perc) a ►Vítězslava Štefla (g, voc) doplnil stálý host tohoto unplugged programu, kytarista ►Miroslav Slávek Vojnar z Last Rebel a formací Vojnar Family Band. Na vystoupení zazněly letité prověřené akustické skladby, jako Zlatá střední cestaNoční vítr či Na cestě, dostalo se i na unplugged verze klasických věcí repertoáru Staré školy (včetně TvrzPtejte se míst kde jsem už byl či Pohádkový bál), zazněla i cover verze Lynyrd Skynyrd - Simple Man a koncert a tím i působení této sestavy zakončila závěrečná, Liborova letitá Na to mám čas, až budu starej.

Bylo narváno, lidi byli skvělí, prostě fajn večer. Díky Last Rebel za pozvání, děkujeme odcházejícím členům kapely (zpěvačce Veronice a bubeníkovi Martinovi) za fajn období cca osmi let, kdy se udělalo hodně věcí, spousta koncertů, festivalů a zábav, daly se dohromady tři programy a dvě alba a JEDE SE DÁL. V tomto roce, tedy v roce ►34 let existence skupiny tak kapela, tedy Vítek a Libor, hledá ►bubeníka◄ a ►zpěváka či zpěvačku◄. První zkoušky s novými adepty proběhnou už tento týden.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

strom6661

Zdravím a děkuju za další věci. Není nad to, když je bigbít o kytarových riffech. A úžasném hlasu. I ten chlapský sedí! Bicí s basou to zezadu jistí. Už mi to jde do playlistu. Strom (Velký Kulový)

strom6661

Zdravím, náhodně člověk zabloudí a najde takovou radůstku. Zfanouškovatím! Jako za mladých časů - pořád stejný, dobrý a jediný bigbít :-D Moc hezký zvuk a hlas jako zvon. Taky bych ocenil víc kousků. Strom (Velký Kulový).

Zobrazit všechny názory »