Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Spirit(s)Days metal-crossover / Kroměříž

„HLEDÁME ZPĚV“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

HLEDÁ SE ZPĚV

Dámy a pánové, máme pro vás nečekané prohlášení: opouští nás naše zpěvačka Kiara, která má momentálně po republice několik projektů a závazků, čili její enormní časová a pracovní vytíženost se neshoduje s naším záměrem nahrávání nových, jiných věcí. Je nám to líto, ale nedá se nic dělat. Teď je potřeba hledět do budoucna a rozhodit sítě: proto vyzýváme všechny, co zpívají a mají ochotu to zkusit, ať se nám nahlásí na kapelní e-mail spiritdays@seznam.cz nebo rovnou na tel. číslo 723 300 844. Požadujeme adekvátní pěvecké schopnosti a dovednosti, zkušenosti a mobilitu (zkoušíme v Holešově). V případě zájmu více osobně.

Zároveň apelujeme na ty, kdo o někom ví, nestyďte se a doporučte nám někoho nebo příslušným osobám dejte vědět. Pohlaví momentálně nerozhoduje, primární je slušný melodický zpěv s rozsahem a charisma. Stojíme nyní na křižovatce, kde se můžeme hudebně ubírat jakýmkoliv směrem, což nám nová krev může jen a jen usnadnit a na změně se výrazně podílet. Děkujeme za sdílení, doporučení a zůstaňte s námi. P.S. žádné koncerty se neruší, Kiara s námi vše odehraje, za což jí děkujeme a přejeme jí do budoucna hodně štěstí a úspěšnou kariéru.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Radiátor


Bez profilu

Nemám slov . Na co máte 2 kytary když je sotva slyšet jedna ? A basa to celé přeřve ?? A co je ta semetrika poloplešatá s egem Jágra ?? Nikdo lepší se sehnat nedal ? Uplně vám to kazí styl .

dioptrický mišák


Bez profilu

Schizofrenik se mi líbí, pustím si to asi ještě 2x :)

Abakus


Bez profilu

Zpěv teda nic moc, stejně jako přebal Vašeho alba kde pozadí jakštakš, ale vaše kapelové logo jako z "komixu" ...

Zobrazit všechny názory »