Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěže - Úplné znění pravidel

Tento dokument obsahuje přesná a úplná pravidla soutěží na serveru Bandzone.cz, která jsou současně k dispozici v kanceláři pořadatele soutěže.

Pořadatelem soutěží je BANDZONE s.r.o., se sídlem Spálená 104/43, 110 00 Praha 1, IČ: 24241971.

Soutěžícím se může stát jakákoliv fyzická osoba žijíci na území České nebo Slovenské Republiky, která má aktivní fanouškovský profil na serveru Bandzone.cz.

Soutěž začíná okamžikem zveřejnění soutěžního článku s otázkou a končí dnem uvedeným v záhlaví soutěžního článku a pod formulářem s otázkou.

Výherce bude o své výhře vyrozuměn formou emailu. Budou mu poskytnuty další pokyny k předání výhry. Výhry budou výherci předány nejpozději do 30 dnů od ukončení soutěže. Pokud výherce do týdne neodpoví na e-mail nebo neposkytne potřebné informace pro vydání výhry, jeho cena propadá bez možnosti náhrady.

Vítězem soutěže se stane soutěžící, který správně odpoví na položenou otázku a který bude pořadatelem vylosován. Losování proběhne vždy do 48 hodin po skončení soutěže a bude provedeno způsobem zajišťujícím náhodnost výběru bez možnosti výběr výherce jakkoliv vědomě ovlivnit.

Ceny není možné vymáhat právní cestou. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu.

Odpovědnost pořadatele soutěže za případné vady výhry se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů. Pořadatel tak není vůči soutěžícím jinak zavázán a soutěžící nemají nárok na jakákoli jiná plnění ze strany pořadatele než ta uvedená v těchto pravidlech.

Pořadatel soutěže nezodpovídá za ztrátu nebo poškození nebo nedoručení výher během poštovní přepravy. Pořadatel soutěže taktéž neodpovídá za nedoručení soutěžních zásilek či za jakékoli technické problémy spojené se zasláním emailových zpráv. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže.

V případě soutěže, jejíž výhrou je alkohol či tabákový výrobek, soutěžící odesláním soutěžního formuláře souhlasí, že je starší 18 let.