Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Vyhraj mixtape DJe Mika Trafika a připrav se tak na Red Bull Tour!

Vyhraj mixtape DJe Mika Trafika a připrav se tak na Red Bull Tour!

Red Bull Tour Bus je unikátní hudební autobus, mobilní stage, která už tři roky „vozí“ stovky kapel a DJs na letní festivaly.Teď poprvé v historii objede pět českých a moravských měst s nákladem aktuálního hiphopu. Na jeho střeše vystoupí legendární PSH a Prago Union. Tour bus staví v Kroměříži, Českých Budějovicích, v Plzni, Pardubicích a v Olomouci mezi 18. zářím a 15.říjnem. Těchto pět měst po celé republice vybralo více než tři tisíce fanoušků PSH a Prago Union hlasováním na www.redbull.cz/tourbusNejen tihle skalní se dočkají živé verze žhavých novinek obou kapel, pecky od PSH Já to říkal a Hodinky s vodotryskem od Prago Union.

Všechno k turné PSH a Prago Union na Red Bull Tour Bus najdete na www.redbull.cz/tourbus

 

Obrázek k soutěži: Vyhraj mixtape DJe Mika Trafika a připrav se tak na Red Bull Tour!

Zastávky autobusu:

18.9. Kroměříž
26.9. České Budějovice
1.10. Plzeň
8.10. Pardubice
15.10. Olomouc

Vstup na všechny koncerty je zcela zdarma!

Chcete si zasoutěžit o mixtape Mika Trafika, který obsahuje mimo jiné i výše zmíněný track "Já to říkal" od PSH? Stačí správně odpovědět!

Komentáře (celkem 2)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

Thanos

You have the best working update online to connect the latest alarm clock in your computer windows all version visit here http://alarmsinwindows10.com and see the all function to set the clock by your time management forever so follow online some tips always.

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme dva lístky na festival Aerodrome!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!