Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Vyhraj letní Havana Club balík s flaškou a originálním slamákem

Vyhraj letní Havana Club balík s flaškou a originálním slamákem

Není to tak dávno, co jsme vás prvně informovali o akčním promotýmu Havana Clubu. Protože se téhle partě na festivalech daří a baví je rozdávat spousty dárků a drinků, stavili se i u nás v kanclu a nechali nám tu tři balíčky, o které se teď budete moct poprat.

Obrázek k soutěži: Vyhraj letní Havana Club balík s flaškou a originálním slamákem

Havana Club letos vyslal na největší české festivaly svůj promotým a "vaří" vám na barech perfektní Mojita, podle originální receptury, kterou si oblíbil i samotný Hemingway.

Kde ještě můžete na Havana Club promotým natrefit? Pokud se chystáte drum'n'bassový festival Let It Roll (20. - 21. 7.), určitě ho tam nepřehlédnete. Neminete ho ani na multikulturním Sázavafestu (2. - 4. 8.). A do konce léta si pro vás pak přichystá dárky ještě na Mácháči (24. - 25. 8.), festivalu zaměřeném především na trance a house.

 

Každý ze tří balíčků, které můžete vyhrát obsahuje 1x lahev Havana 3 Aňos 0,7l, 2x originální slamák Havana Club a 2x papírová maska. Kdybyste chtěli vědět více o celé promo akci Havany, mrkněte sem. Celou kolekci Havana club rumů pak můžete okoštovat tady.

 

Soutežní otázka

Soutež skončila 29.7.2012 23:55.

Výherci

Gratulujeme!

Komentáře (celkem 2)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme dva lístky na festival Aerodrome!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!