Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Speciální Vánoční soutěž o kytaru MADISON!

Speciální Vánoční soutěž o kytaru MADISON!

Ahoj Bandzoňáci! Shánění dárků je dřina, co? My jsme se rozhodli vám s tím trochu pomoct. Kdo zasoutěží, ten má šanci vyhrát tuhle super začátečnickou kytaru pro mladšího bráchu, pro tátu, který celý život sní o rockové kariéře a nebo klidně sám pro své vlastní brnkání. Garantujeme, že vám ji stihneme doručit do Vánoc!

Obrázek k soutěži: Speciální Vánoční soutěž o kytaru MADISON!

Tahle kráska, o kterou soutěžíte, patří mezi akustické kytary značky MADISON, které představují jedny z cenově nejdostupnějších akustických kytar na trhu. Kytara je tedy vhodná pro naprosté začátečníky, ale svými zvukovými vlastnostmi a příznivou cenou překvapí nejednoho hudebníka. Zároveň se, ale jedná o výbornou kytaru takzvaně k táboráku, na chatu, nebo prostě jako první či záložní nástroj. Konstrukce těla typu Dreadnought zajišťuje dostatečně plný a mohutný zvuk nástroje pro hraní v interiéru, ale i ve venkovních podmínkách. Kytara je doplněna prvkem Cutaway, tedy vybráním těla, což zajišťuje pohodlnou hru i ve vyšších polohách. Horní smrková deska, palisandrová kobylka a hmatník s niklovými pražci - to vše zajišťuje bohatý a vyvážený zvuk. Kytara je osazena odolnými ladícími mechaniky typu Die-Cast a značkovými strunami C.F. Martin americké výroby.

V nabídce e-shopu 3D Music express naleznete kromě této kytary nástroje jak pro úplné začátečníky a děti, tak i pro ostřílené profesionály vyžadující tu nejlepší kvalitu a zvuk. Navštivte jejich showroom s více jak 150 vystavenými kytarami značek IBANEZ, C.F. Martin, Paco Castillo, Alvaro, Sigma a Madison. A kde ten showroom mají? Na to se ptáme my vás!

Více info k e-shopu a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.3dmx.cz

Soutežní otázka

Soutež skončila 18.12.2014 15:00.

Výherce

Gratulujeme!

Zatím žádný komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme dva lístky na festival Aerodrome!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!