Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Soutěž o 10 lístků na letošní BANDZONE FEST!

Soutěž o 10 lístků na letošní BANDZONE FEST!

V sobotu 23. srpna proběhne další z řady Bandzone festů. První ročník proběhl v roce 2008, teď se po tříleté pauze chystá potřetí. 

Na festivalu zahrají talentovaní nováčci Eponine, premiéru si užije exkluzivní banda STROY, současná klubová klasika Skywalker a The Truth Is Out There a nakonec kultovní kapely The.Switch spolu s hvězdnými Pipes and Pints. Festivalem budou provázet DJové Buqičák a Kořínek, kteří po koncerty nabitém večeru rozjedou afterparty.

Obrázek k soutěži: Soutěž o 10 lístků na letošní BANDZONE FEST!

Kromě přehlídky stálic i vycházejících hvězd lokální scény čekají fanoušky různé doprovodné aktivity, které festival odlišují od jiných letních akcí podobného typu. Beach Park Mlékojedy totiž nabízí kromě klasických plážových sportů třeba projížďky na paddleboardech nebo lezeckou stěnu s doskokem do vody. Samozřejmostí je grilování, dobré pití a koupání přímo v areálu.

Kapely vás navíc rozparádí z úplně nového Red Bull Tour Bus, po pláži budou pobíhat girls z Jägermeister s pověstnou pochodní zkumavek a k osvěžení poteče proudem Excelent 11°.

 Lístky za 149 Kč lze pořídit skrze mobilní předprodej Smsticket ZDE.

Nezapomeňte se přidat na FB událost, kde najdete i časový harmonogram.

Deset z vás může vyhrát po jednom lístku, pokud se trefíte do správné odpovědi!

Zatím žádný komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme dva lístky na festival Aerodrome!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!