Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Lístky na festival Barvy léta v Poděbradech

Lístky na festival Barvy léta v Poděbradech

Máme tu pro vás jednu rychlovku. Festival Barvy léta začíná už 21. 7. 2012 a na soutěž už nám tedy mnoho času nezbylo. V Poděbradech proběhne již 11. ročník tohoto festivalu a i letos se určitě máte na co těšit.

Obrázek k soutěži: Lístky na festival Barvy léta v Poděbradech

Sezobejte pár perníčku, dejte si lázeňskou oplatku a přijďte kouknout na Wohnouty, Vypsanou fiXu nebo Tři sestry. Na "prkna" se kromě těchto kapel v sobotu 21. 7. postaví ještě Airfare, Polemic (SK), Mňága a Žďorp, SPS, Doktor P.P. a další.

Vedra se bát nemusíte, fesťák je jen pár metrů od parádního koupaliště Jezero, takže plavky s sebou. Areál pak bude napraný stánky s občerstvením, z nichž bych osobně doporučil malý bílý návěs, kde vám dvě krásné slečny udělají skvělé langoše.

Letos tam pak na rodinky s dětmi čeká speciální koutek "Tři sestry dětem", kde bude ranec různých atrakcí pro ty menší z nás. Podrobnosti, nejen o dětském koutku, mapky, harmonogram a tak vůbec info o celém festivalu naleznete tady. Je tam i odpověď na otázku.

Na poděbradské Barvy léta tu pro vás máme celkem šest lístků a tři nejšťastnější si je budou moct po dvou rozdělit.

Soutežní otázka

Soutež skončila 16.7.2012 23:55.

Výherci

Gratulujeme!

Zatím žádný komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme dva lístky na festival Aerodrome!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!