Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

šouStancem punk-blues / Mirotice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

velký apgrejt...

Vítejte a buďte zdrávi,

Tož, po dlouhé době přicházíme s nějakými těmi novinkami. 

Tak ta největší a asi nejdůležitější je, že jsme konečně trochu reprezentativněji nahráli naše skladby. Díky patří především našemu kamarádovi-zvukaři Čendovi, který s námi strávil to dlouhé jarní odpoledne v radobycké škole a pak absolvoval ještě několik dalších dlouhých odpolední při mixu. Myslím, že zachránil co se dalo a patří mu za to, jak říkají chlapci z Kopce šišek, ,,olbřímí díky" a minimálně jedna celá láhev plastového braníku, z které mu už nebudeme upíjet.

K nahrávkám. Myslím, že nejlépe to vystihují právě slova zvukaře Čendy jenž děl: ,,je to v zásadě (trochu digitálně vyleštěné) zrcadlo vašeho momentálního výkonu a doufám, že to přispěje především ke zvyšování vaší interpretační úrovně - ta autorská má silný potenciál a pokud by se obě složky vyrovnaly, bylo by to fajn... Jsou k tomu třeba 3 věci - CVIČIT, CVIČIT a CVIČIT"

..o potenciálu se dá samozřejmě diskutovat, ale cvičit musíme, přes to nejede vlak.

Konec konců, to že nám vlak už trochu ujel, nám naznačilo i naše koncertní turné, jenž jsme absolvovali v únoru a březnu a o němž jsme jako správně amatérsky neambiciózní uskupení neinformovali na bandozonových stránkách... (Sypu si tedy, jakožto vylosovaný frontman, popel na hlavu, roztírám ho máslem a všímám si při tom trámu ve svém vidoucím oku.) Aby jsem se však, takřikajíc vrátil do kontextu, hlavně koncert v Uničově nám dal tvrdou lekci v tom, jak je třeba se zlepšovat. Každopádně, měl i mediální odezvu: http://www.krausmagazin.cz/2012/3/26/clanky/slavny-reziser-bohdan-slama-malem-dostal-po-hube-ale-presto-odehral-koncert/

vyzdvihl by jsem především větu: ,,Vykrytý režisér se následně zcela zaníceně věnoval své hře na kytaru pod blikajícími zářivkami kulturáku..."  Protože ty néonky byli fakt děšuplné a pak by jsem vyzdvihl skutečnost, že se celý incident odehrál v kině ,,Družba"

No, a blížím se ke konci své slohové exhibice trapnosti. Co se týče budoucna, je to vždy nejisté(řekl mi to i můj chirurg-surrealista, jenž mi má voperovat básnické střevo...), enyvej, v nejbližší době se chystáme hrát na parádním festivalu Petrovické Mrholení( http://www.mrholeni.cz/ )

Tak kdyby vaše oči,uši, či jiné orgány a smysly prahly po shledání, bude to kůl!

Tož, nazdau, čau, vole, gud báj!