Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soundflame crossover-nu-metal / České Budějovice

„Nové album“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Judge Molotov 117 ×
  • Trust Them 90 ×
  • Isolated System 72 ×
  • Twisted Anthropology 64 ×
  • After Graduation 51 ×

Novinky

Nahraná první půlka desky - studio Sound Rapids

Upraveno:

Vítězný únor.

V poměrně krátké historii naší kapely velká věc. V únoru 2018 totiž kapela Soundflame zavítala do studia Sound Rapids Damiána Kučery. V rozmezí 4 dnů vzniklo celkem 5 písniček, které budou v říjnu 2018 obohaceny ještě o dalších 5 a vznikne naše první album.

Kromě audia nám tenhle výlet přinesl hodně zkušeností a zážitků. Takto tedy vypadalo naše malé dobrodružství:

Počasí přílíš nepřálo a průměrná teplota okolo -14°C přinesla pár menších problémů hned ze začátku.

23.2. ráno, ještě v Budějovicích, nemohl Otík nastartovat auto. Jo, nastartoval ho, ani by to nemusel být takový problém, hodina zpoždění sem, hodina zpoždění tam, ale průser byl, že Štěpán s Jaroslavem jeli z Prahy vlakem do Benešova a byl přesně smluvený čas potkání a vyzvednutí na vlakovém nádraží. Meší zajížďka pro Otíka byla Křemže, kde musel nabrat Karla s jeho cajky. Zpoždění narostlo i s nákupem zásob v supermarketu (které jsme si stejně poté vezli zpátky, protože vůbec jsme za celou dobu ve studiu nejedli, až tedy na obědy, na které jsme jezdili do hospůdky nedaleko). Výsledek logistických fuck-upů byl dvouhodinové zpoždění, což nekvitovali pozitivně ti členové kapely, ktaří museli tu dobu čekat na nádraží zmrzlí na kost.

Následující dny byly plodné. Už v den příjezdu jsme sestavili nástroje, pohráli si se zvukem a zvládli první song. Nahrávání jsme prokládali hraním her a ochutnáváním parádní kávy přímo z Damiánovy domácí pražírny. Ve studiu jsme přežívali hlavně na kukuřičných křupkách a ovoci. Kuřáci byli odsouzeni každý den pár chvil mrznout venku v brutálním mrazu.

Práce nám šla rychleji, než jsme čekali. Tak rychle, že jsme stihli nahrát ještě o jeden song navíc. Vzhledem k tomu, že nebyl úplně kompletní, musel se ještě dopilovat, což zabralo čas. Jak ale sami v budoucnu posoudíte, stálo to za to.

Ještě jsme si stihli udělat výlet do Prahy, kde si Jarda se Štěpánem zašli na koncert. Večer jsme pak poseděli u piva, hodnotili naši snahu, připomínali si zážitky a těšili se na výsledek. Další den jsme ovšem byli zase ve studiu dopracovat vokály. K tomu Štěpán nebyl sám, neboť se zastavilo několik kamarádů, včetně Milka Vondrysky (Marked As An Enemy).

Závěrem snad jen říct, že jsme rádi, že se všechno celkem dobře vydařilo a těšíme se na druhé kolo, abychom co nejdřív mohli vyplivnout album. Přineslo nám to i řadu ponaučení, který vám můžeme předat: Nekupujte předem hromadu jídla, stejně se to nesní. Při cestě si dobře rozvrhněte čas. Jestli někdy u Damiána budete, požádejte ho o kávu.

A hlavně nezapomeňte kouknout na další příhody kapely Soundflame. 

Jinak ty songy jsou támhle nahoře v tom přehrávači

A na stránkách (www.soundflame.cz) je máme v 24 bit wavu, takže kvalitka ještě většejší


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »