Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sotury melodic-metal / Jihlava

„Nahráváme 2. řadové album "Anděl zkázy".“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Labyrint zapomnění (SONO records) 438 ×
  • Mayské poselství (Instrumental)- Temné údolí (2012) 1 505 ×
  • Koloběh života- Temné údolí (2012) 2 861 ×
  • Bouře- Temné údolí (2012) 818 ×
  • Nával adrenalinu- Temné údolí (2012) 3 702 ×
  • Temné údolí (instrumental)- Temné údolí (2012) 495 ×
  • Zahrada černých růží- Temné údolí (2012) 793 ×

Novinky

!!! Jedinečný koncert v Jihlavě !!!

Kapela SOTURY vás zve v sobotu 7. října do jihlavského Dělnického domu (SOUL music club), kde proběhne jedinečný letošní koncert této kapely v rámci města Jihlavy. Kromě jihlavského „Ježkova hudebního léta“ kapela celý rok vystupovala na jiných místech Vysočiny. V létě pak účinkovala na větších festivalech, které se konaly ve Spáleném Poříčí, Kašperských Horách, Tachově a na dalších místech České republiky. Metalisti ze SOTURY se tedy rozhodli uspořádat koncert i v domovské Jihlavě a jako speciálního hosta pozvali poděbradskou kapelu RIMORTIS, která hraje speed power metal a letos vydala nové CD s názvem Ozvěny minulosti. Jako support celého večera vystoupí polenská metalcore kapela Aim of Destiny, která má za sebou pár prvních koncertů, a přestože uskupení funguje teprve chvíli, už teď hraje velice slušně. Můžete se těšit na večer plný řízné muziky dochucený mnoha překvapeními.  Program začíná ve 20:00 hodin. 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Dejw666

Čau Pájo, děkujeme moc za pozvání! Akce se nám moc líbila a všichni jsem si to užily. Těšíme se na další spolupráci a přejeme těž hodně úspěchů! :-)

Pája-Rentgen heavy


Bez profilu

Chlapáci ,díky za sobotní koncertní set na akci v Temelíně.Bylo to docela slušně provedené s dobfým ohlasem u návštěvníků akce.Ať se daří a hraje to lépe a lépe.
Metal s vámi
Pája

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »