Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Snuff hardcore-grind / steak core - Jihlava

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

KÓMA

Kapela SNUFF někdy koncem března 2010 opět upadla do komatu a zatím to na probuzení nevypadá!

Když sme spolu naposled prasili ve zkušebně s puvodní sestavou, bicí zkončili rozmrdaný na sračky, vzduchem lítali  zapálený činely a z kytarovýho apecu se ozýval jeden velkej náser!  (opravdu povedený jam!)

 

MORBIDNÍ ZMETCI,  GRINDEŘI A UCHYLÁCI - BUĎTE VE STŘEHU! JEDNOU PŘÍDE COMEBACK!

JIHLAVA STEAK-CORE PÍČO!


BUBENÍK!

Tak jsme konečně našli jedno grindový, fekální, prase co nám bude bubnovat! Menuje se Sebry (bubnuje v jihlavské kapele Reincarnate a "zpívá" v Decaying Orpheus - Death grind). Je to stejnej fekálník a vožrala jako my. Tak snad se nám bude kvičet ještě lépe než do teď! SNUFF


PLAYLIST! A odchod 2 členů!

    Zdr uchyláci, dnes jsem smazal celý playlist a nahradil ho novými, nebo upravenými, songy které jsme dnes zprasili ve zkušebně - Ubij děvku, Zabiju mojí milou a Masakr na dětském hřišti.
Tak přeji příjemný poslech!


    Bohužel dnešní zkouškou od nás po vzájemné dohodě odešel Tomík (bicí) a před nedávnem se trhl i Kuba (basa).
    Se skládánim nových Snuffáren si teď dáme pauzu a porozhlídnem se po dvou uchylných hovadech, který při hraní dostávaji záchvaty nepřičetnosti a chtěli by se nechat nakazit naší  uchyláckou, sadistickou, hc grind bandou. (!!!Kontakt najdete zde na profilu !!!)
    Snad se SNUFF dostane z kómatu a začne kolem sebe zase házet rozsračkovaný časti těl!!!