Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Služby pro kapely - Článek Converse zkušebna - Praha 4 (Otakarova)

Converse zkušebna - Praha 4 (Otakarova)

Majkláč

Umístění: Praha 4 - Nusle (tram. zastávka Otakarova)
Provoz: denně mezi 10:00 - 22:00
Ceny: 150,- až 250,-/hod ( + Converse Free Hours zdarma)
Vybavení: Marshall, VOX, Pearl Vision, Soundcraft, dB PA systém

Obrázek ke článku blogu: Converse zkušebna - Praha 4 (Otakarova)

K dispozici je vám plně vybavená zkušebna s nástroji od Music City. Dva kytarové aparáty (Vox, Marshall), basové kombo (TC Electronic) a solidní bicí sada Pearl Vision. Vše doplněno o dost výkonný PA systém s odděleným subwooferem pro klávesy, sampler a zpěvy (2 dynamické mikrofony se stojany). Ve zkušebně je k dispozici i basová a elektrická kytara.

Jak se zarezervovat?
Přihlas se ke svému fanouškovskému účtu na Bandzone.cz. V rezervační tabulce si vyber volný termín a klikni na „Rezervovat“. Ve formuláři poté napiš s jakou kapelou jdeš zkoušet. Každý měsíc si můžeš ve zkušebně zamluvit během Converse Free Hours dvě dvouhodinové zkoušky zdarma. Zpoplatněných termínů si můžeš zamluvit neomezeně.

Zkušebna je otevřena každý den od 10.00 do 22.00 hodin na adrese Bělehradská 13a, Praha 4 Nusle (kousek od tramvajové zastávky Otakarova). Přesnější instrukce kudy k nám obdržíš po rezervaci spolu s kontakty na správce, na kterého se můžeš v případě jakýchkoliv nejasností obrátit.

Converse zkušebna slouží i jako místo konání koncertů v rámci projektu Keep Prague Loud. Veškeré informace k této akci, včetně videí z proběhlých koncertů nebo návodu, jak se jednotlivých vystoupení zúčastnit, naleznete na webu zkušebny http://bandzone.cz/converse-zkusebna.html.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Správci Converse zkušebny Czejen, Tomáš a Lukáš