Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Slávek Maděra jazz-folk / Praha

„Vystoupení na Orfestu - Odolena Voda 15.9.2017“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Kruhy na vodě 106 ×
  • Ozvěny 95 ×
  • Páteční 66 ×

Novinky

Na Maděru - můj první sólový recitál

Upraveno:

2.12.. 2017 přpravuji svůj první sólový recitál na který jsem pozval dva, pro mne významné hosty. kytaristu, autora a promotéra Libora Petrů a mého coplayera z mladých let a šéfa skupiny Luscinia, autora, skladatele, hudebního pedagoga Vlada Slavíka.                    Přijede i se svou kapelou Mince vo fontáne. 

Místo zatím není přesně známé, ale brzy se to vyjasní.


Ozvěny Porty 2017

Upraveno:

Velice rád jsem přijal pozvání Amunky z KD Mlejn na již tradiční akci Ozvěny Porty. Zahraju novinky: Jednašedesát, Nálady a supernovu Kdyby. V záloze Ozvěny, Kruhy na vodě.

Přijďte se podívat a užít si hezký čtvrteční večer.


Trifot Open Mic na třináctce

Upraveno:

Pokračujeme 11.11.2017 v 18:00 hodin

fotky z minulého koncertu najdete na FB stránce: @praha13openmic. Vystoupí Kallen, Adam Pavlíček a Antoín Pevala - oba fenomenální kytaristé, dále duo Jajarda - Honza Švácha a Jarda Redl z Rakovníka, talentovaný MArtn Kajaba z Českých Budějovic, klavírista a zpěvák kapely Dilema, David Pet. Večer uvádí a moderuje Slávek Maděra.

 

14.10. 2017 proběhne premiéra otevřené scény v klubu Trifot v Nových Butovicích. Vstupné je dobrovolné. Máme již první potvrzené účinkjící: duo Jenmy, Vildu Roubíčka, Jirku Šámala, Veniku Hartlyn, Tomáše Vilíma, .... a možná přijde i kouzelník :-).Začínáme v 18:00 hodin.

Více na @praha13openmic

a také na @slavekmadera

 Dlaší termíny TRIFOT Open Mic na 13:

11.11.2017  

9.12.2017 Vánoční speciál