Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Slávek Maděra jazz-folk / Praha

„Vystoupení na Orfestu - Odolena Voda 15.9.2017“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Kruhy na vodě 186 ×
  • Ozvěny 155 ×
  • Páteční 113 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Žánr: folk, folk rock, folk jazz

V současnosti se věnuji sólovému projektu. V minulosti jsem působil v hudebních formacích Luscinia, Ploštín Punk, Perseid,...a spolupracoval tak s řadou muzikantů. Ve skupině Luscinia: Vlado Slavík,Alžbeta Šipková, Anna Rázusová, Lenka Dopitová, Peter Balco, Rudolf Arpáš, Marián Keczkéš, Boris Suchár, a technik Jozef Veřtat. Ve skupině Ploštín Punk : Jozef Fašánok, Ján Dzúr, Ján Filka, Jano Frasňa Kubíček,... ve skupině Perseid : Robert Budaj, Ivan Lányi, Miloš Elšík.
 

Bio a historie

Jaro Slávek Maděra, kytarista, textař a autor hudby. Mateřskou skupinou byla v 80. letech skupina Luscinia, Nyní se věnuje sólovým projektům. Žije v Praze.

Ocenění
se skupinou Luscinia: lauráti festivalů FPP Martin ( SK), trojnásobní vítězové festivalu Zlatý štít Liptova - Liptovský Mikuláš (SK), laureáti festivalu Hudobný festival mladých Bojnice (SK) vítězové oblastního kola Porty v Haviřově, vícenásobní vítězové festivalu ASUT Kroměříž, držitelé Ceny města Kroměříž, hostování na festivalu Děčínská kotva, mezinárodní turné Německo, Polsko, Bulharsko, Rusko a Česká republika.