Skydive

alternative-indie / Olomouc

Profilove foto

Player

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • SKYDIVE - NUMB 992 × Stáhnout
  • SKYDIVE - ALTER ME (D) (DEMO 2010) 1 521 × Stáhnout
  • SKYDIVE - FOREVER NO! (DEMO 2010) 1 764 × Stáhnout
  • SKYDIVE - NIGHT SONG (DEMO 2010) 1 932 × Stáhnout

Profilové menu

<span class="menu-icon menu-icon-dashboard">Úvod</span>

Novinky


Zobrazit všechny novinky »

Poslední názory

Skydive

Re: OLOMOUC.CZ STAGE?: Mmmm. Nevíme. My tam stejně hrát nebudeme, ve facebookových závodech a šíření zpráv typu"hlasujte pro nás - tady sem klikněte" nejsme moc dobří a fans máme jen dva - toho opilýho borce, co vždycky přijde a zařve "Hobluj!" a pak Kártrovu holku, ale ta je moc hezká, tak ji nikde Kártr neukazuje.

OLOMOUC.CZ STAGE?


Bez profilu

Třetí scéna na Beerfestu! No to se teda někomu povedla pěkná blamáž vůči všem těm přihlášeným kapelám, nadrženým na hraní na velké promoakci! Stačí se jen podívat na časy vystoupení a je jasný, že tzv. regionální kapely to budou muset provizorně rozbalit vždy během rachotu současně a mnohem hlasitěji a lépe nazvučených kapel na hlavním nebo vedlejším pódiu na jakési 3. scéně-OLOMOUC.CZ STAGE, tzn. někde na okraji festivalového prostoru pro pár opilců ve stanu s pódiem z europalet.

Skydive

Díky, díky :-))). Já za SKYDIVE smekám před Keporkakem - super, pro nás nejlepší část akce. Popové záměry - narážíš asi na Numb, že? Hodně lidí se diví, jak je ta písnička citlivá, protože na koncertech přesně hrajeme i songy, které jsou mnohem ostřejší. Tohle my ale neřešíme. Nezajímá nás to, jak dobře zapadnout do nějaké škatulky s visačkou grunge nebo indiepop. Nehrajeme ani žádné složitosti. Nás to prostě nezajímá. Hrajeme jednoduše tak, jak to cítíme. A do toho patří u i takové citlivé skladby. Hodně lidí se za přirozenou citlivost stydí, já ne. Nad styly ať si lámou hlavu ti, kdo chtějí řešit. My to nebude. Užij a těšíme se na Vás :-). za SKYDIVE - Marek

Zobrazit všechny názory »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »