Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Divadelní spolek Skaliska power-thrash / telenovela / Vegas

„skaliska se smáli ska“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Triangl
Nástrojové obsazení: Ukulele
Nástrojové obsazení: Niněra
Nástrojové obsazení: Didgeridoo
Nástrojové obsazení: Harfa
Nástrojové obsazení: Jódlování

Kontakty a odkazy

206806155 - ICQ

Dodatečné info

Bylo léto a holky byly zlý... Hlavně to asi vedlo Lukáše s Jiřinem k tomu, aby se tehdá rozhodli založit něco, v čem by bylo kus SKA a taky toho starého dobrého punku. Několik let se flákali po hospodách a jejich cílem bylo vypít co nejvíc piv. To proto, aby měli později tu správnou motivaci. Zkoušeli vymyslet tomu svýmu uskupení nějaký jméno, pod návalem alkoholu se ale spekulovalo pouze nad sračkama. Chvíli na to přišla jedna píča a rádodajná svině, která byla do problematiky zasvěcena, s názvem SKAliSKA. Bylo to zatím jediné střízlivé pojmenování, které obsahovalo vše, co tehdá tihle dva byli - SKA, li(quere) a pevní jako skaliska. Místo hraní se ale spíše věnovali chlastání jak svině a jestli za tu dobu vymysleli tři písničky, bylo to hodně. Zvrat nastal někdy na konci léta 2007, kdy se tihle dva floutci připletli k Vojítovi domů. Tam se ve třech lidech ve složení dvě kytary a jedna basa pomalu začaly zkoušet první songy, asi tři. A tak tihle tři lidi zkoušeli a chlastali a sháněli někoho, kdo jim bude hrát na bicí a sháněli někoho, kdo jim bude hrát na trubku. Tumis se jako čtvrtej se svejma amátkama přidal ještě na podzim toho roku. Stačila jedna zkouška a věděli, že ho už nepustí. Byla z něj cítit spousta energie a chuti do hraní. Hlavně mu i přes jeho věk chutnalo pivo stejně jako ostatním. Takhle ve čtyřech jsme začali hrát třeba Pod světlem světlomodré zářivky, Stár (tehdejší Gémolovka), nebo Překvápko. Někdy ke konci roku nalynčoval Vojít jeho spoluhráče amerického fotbalu a trumpetistu Strányho. Ten se osvědčuje a když do refrému Gémolovky, kterou slyší snad podruhý, vyndá nejlepší tóny, je jasnej. Jeho příchodem se z kapely stává plnohodnotná skapanková alkokapela, která má i trubku! A jak tak zkoušeli, tak se jim naskytla možnost zahrát svůj první koncert na Dobříši v Díře. Bylo 29. března 2008. Tady se možná SKAliSKA líbily jen proto, že předvedli absolutní alkoshow, do které zapadli Keči, Strány a Jipke. Po této události se kapela stahuje do ústraní a hlavně zkouší. Odehrává pár koncertů v Motoru, pak hraje na skejtovejch závodech v parku a tak. Zhruba po roce hraní se přidává jako zpěvák Hanz ze Strain-Through. SKAliSKA zpěváka potřebovala a s jeho příchodem se plní počáteční sny o nebeských vokálech, které se začínají pomalu formovat do nynější podoby skupiny.

V průběhu roků 2009 a 2010 naše šestikokotí zaznamenává první úspěchy a vystupuje po boku kapel jako jsou Bastafidel či Fast Food Orchestra, zajišťuje si zákaz vystupování v Junior Clubu a vyhrává anketu Muzikant roku z Příbramska v Příbramském deníku.

Chlastá se a hraje se dál :-)

ale jo, nahráváme s

Bio a historie

Vojta - precizní sólová kytara

Jipke - zmatená rytmická šestišunka

Keči - přeefektovaná basová kytara

Tumis - heavy-ska-punkový škopky

Mareček- magická a melodická trumpeta

Hanz - zpěvák a hráč na dredy

 

Booking (icq) :  206 806 155

Email :  skaliskapb@gmail.com

 

SKS Discografie :-D


Mohlo to dopadnout hůř... ...mohlo to dopadnout hůř

léto 2010 (bonus cd)

 

1. pod světlem světle modré zářivky

2. spojka

3. vady krásy

4. stár

5. trash & burn