Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sim sala Saguan acoustic-punk / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Abychom se zase po letech pochlubili ...

Upraveno:

... tak již klasicky s týdením opžděním ventiluju, že jsme byli porotou vybráni do prvního kola bandzoňácký soutěže kapel Líheň. Do dalšího kola jsme sice po koncertě v Havířově minulý týden nepostoupili, ale to vůbec neva. V první kole hraje 25 kapel ze skoro 1000 přihlášených  ... což je příjemné poplácání po zádech, že to není zas takový proůser, to co předvádíme :) Takže brzy třeba ve tvém klubu! Zavolej nás do klubu ;)


Vyhráli jsme 1. místo v soutěži písničkářů ...

Upraveno:

... na festivalu Beseda u bigbítu v Tasově! Děkujeme všem, kteří nás podpořili! Je to sice už skoro dva měsíce mladá informace, ale není nikdy pozdě na to se pochlubit, ne? :)

A čekají nás (a budeme doufat, že i Tebe) další vystoupení - 24. 10. v Kyjově a 16. 11. v Praze - pro bližší informace mrkni na "Koncerty"! Plánujeme taky zase něco v Brně - zůstaň (dobře) naladěn a dozvíš se víc! 


Budeme soutěžit o přízeň publika na Besedě u Bigbítu 1.8.!

Upraveno:

Po pár letech mírného snažení se nám konečně naskytla příležitost zapojit se do soutěže písničkářů, pořádané každý rok na Besedě u Bigbítu, což je festival jak prase :) ( http://www.besedaubigbitu.cz/ )
Soutěžit se bude v sobotu 1.8., od 10 do 12 dopolodne ;)

Jo, a ještě před tím, 24.7. v pátek, se uvidíme na brněnské Kaménce v Duck Baru, kam nás pozvalo naše milé spřízněné hudební těleso Kachna a Zodiak! Bude se hrát venku na zahrádce ...