Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Silent Echo alternative-rock / Litomyšl

„Sestava kompletní...příprava na letní fesťáky“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Feel Like Nothing [official demo] 203 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Wrong Ways 210 ×
  • Make Me Fallen 115 ×
  • Slow Song 82 ×
  • #16 54 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Jódlování
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Začínající alternative roková kapela pocházející z Litomyšle, která se v současném uskupení hraje od jara 2018. Nenechte se ovšem zmást slovem začínající. Všichni členové mají za sebou desítky koncertů a dlouholeté hudební zkušenosti především z kapel Rufus a Willow Lake a dalších sólových projektů. Kapela nedávno prošla velkými personálními změnami, které nutně ovlivnily i aranže songů... všechno si budete moct poslechnout na letních akcích, na které se momentálně intenzivně připravujeme.

 

 

Hudební nástroje nakupujeme tam , kde si můžeme domluvit nejlepší ceny. Doporučujeme e-shop s hudebními nástroji www.muzikant.cz.

Bio a historie

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 175
Poslechnuto skladeb
770
Profil registrován
29.5.2016