Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Shampoon Killer death-grind / Praha

„Anti Trendy Attack“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Masses Have Flair 1 843 ×
  • Fashion Apocalypse 784 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Cifron...............................Vocal

Žlababa...........................Vocal

Martin...............................Drums

Myšák...............................Guitar

Prewith.............................Guitar

Láďa.................................Bass

Bio a historie

Shampoon Killer je pražská akvizice drtící oldschool brutal death/grind původně složená ze členů a ex - členů Sarcom, Appaling Spawn, Brutally Deceased, Heaving Earth a Poppy Seed Grinder, která vznikla už na jaře 2007 jako nový death metalový projekt ve složení Cifron a Žlababa – Zpěvy, Gábin – Bicí a Nikola – Kytara. Ve spořilovské garáži začíná vznikat nový materiál s jasně vymezenou anti-diskofilní tématikou a kapela se dává do pohybu. Po několika úspěšných zkouškách se ke kapele připojuje Nikolův spoluhráč ze Sarcom Láďa a velmi rychle se zapojuje do procesu. V roce 2009 přichází na post druhého kytaristy Géba, který se aktivně zapojil do skládání nového materiálu a odjel s námi několik koncertů. Čertužel jeho představy o fungování v kapele nebyly naplněny a tak se ke konci roku 2010 s kapelou rozloučil. Několik měsíců po jeho odchodu se na jeho místo připojil další člen, v té době neaktivních Sarcom bubeník Martin. V létě roku 2012 přichází náhlá smrt našeho sypače Gábina (R.I.P.) a Martin se od kytary logicky přesouvá za bubny. V průběhu prosince 2012 se ke kapele připojuje náš kamarád Prewith z Psychotic Despair a naše komando je opět kompletní se dvěma kytarami. V této sestavě nahráváme o 2 roky později na podzim roku 2014 ve vyškovském Davos studiu náš debut 666: The Battle of Discopylae. V únoru 2015 opouští kapelu další zakládající člen Nikola, z kterého se stává čím dál větší misantrop a na jeho místo přichází kytarista Myšák z IASP, který se rychle učí materiál a uzavírá aktuální sestavu Shampoon Killer.