Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sebestřet hardcore-crust / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 2 vály z desky - Štíty + Ve své kleci 489 ×
  • Homeless sapiens 1 537 ×
  • Za vlády bomb 972 ×
  • Nedlužíme vám nic 730 ×
  • Pomalu a jistě 589 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Budík - bicí

Háďa - zpěv

PeKlo - kytara

Meďa - basa

Kapela SEBESTŘET je reinkarnací dvou členů (Hádi,Budíka) dříve působících v kapelách Deriva de Recua, Sin Aliento a Eruvra. Kapela D.de R. měla rychlý spád. Po několika odehraných koncertech kapelu obohacují dva členové (kytara, zpěv). Mění se zkušebna z křivoklátské vísky do vísky brdské, a to do sklepení Helly v Újezdě. Nepatrně se mění styl hraní a patrně název kapely na Sin Aliento. Několikalété fungování této kapely za sebou nechává jednu kazetu (Sebevražedná existence), CD split s Fasteratu, několik kompilačních songů a poměrně dost odehraných koncertů. Poté Sin Aliento bez dechu doznívá. Ke zbylým třem členům (Háďa, Budík, Myšák) se přidává samotné peklo. PeKlo přichází s plným kotlem zkušeného veganského vývaru s nakřáplejším zvukem levodrživé kytary. Kapela S.A. tak dostává novou podobu. Bohužel pro toulavé boty některých členů kapela odehrává svůj poslední koncert 30.10.2010 v Discentru na Žižkově. Po roční odmlce se znovu dává dohromady trojice Háďa, Budík, Myšák. Peklovo pracovní vytíženost mu komplikuje dojíždění z Prahy na Hellu, a tak předává své nabroušené ryfy Anitě. Mění se název kapely na Eruvra, jelikož původních čelenů z kapely S.A. výrazně ubylo. Kapela Eruvra se s tvorbou muziky poměrně trápila, a tak po dohodě v celé crew Eruvra zaniká. O znovuzrození a chtíčem hrát crustpunkovou syrovost se postaral PeKlo. Nyní kapela Sebestřet, kterou tvoří Háďa, Budík, Peklo a Méďa (který vystřídal Himaláje) stojí pevně na nohou. Má za sebou několik odehraných koncertů a v blízké době vytlačí na světlo světa kompilační kazetu se spřízněnou kapelou Nezapomeň z Helly.

Bio a historie