Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sebe rap / Horní Jelení

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Otázky 13 ×
  • Naprostá moc 20 ×
  • Změna doby 51 ×

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

C&l Intermediary

Zdravíme Tě,

jsme mladá společnost C&L Intermediary zabývající se i hudební produkcí. Momentálně máme v nabídce cca 150 instrumentálů. Různých hiphopových stylů. Zaručujeme ojedinělost našich instrumentálů na CZ&SK scéně. Vše ve vynikající kvalitě a za ceny po následné domluvě.

Hezký den. :))

LubomírHotový&spol


Bez profilu

Díky kámo-díky-jsem rocker i Kristovec a ta změna je nutná pro tento padlej svět-ale poslouchej dobře-ta změna musí přijít z Nebe od Boha .Aby ježíš skrze svého Ducha -mohl vejít do vnitřku našeho srdce a vyčistit ho-ze vnitř.Ta venkovní náprava nic neřeší.Řešení pro tento náš svět je poze a jenom KRISTUS.Kdo uvěří at k Němu běží-On moc rád odpouští naše pády a hříchy-jenom za 1.nezemřel: Za nevíru-nedůvěru-odmítnutí-zradu.....On je LÁSKA a ještě na lidstvo volá...ale nebude to dlouho trvat a dveře se do Nebe zavřou.Potom bude pro mnohé ouvéj...tak jako při potopě světa...lidé se Noemu smáli-ale andělé zavřeli otvor do lodi a začala padat voda-voda-voda a bylo pozdě....jen 8.lidí se zachovalo...ted je podobná doba....lidi se posmívají a Lásku Boží odmítají...a Nebe se zavře.....K.L.H.

MC Váca as fan

Tak jsem dal repráky na maximum a něco slyším :).
Jsem rád, že jsem po dlouhé době našel na BZ profil, na kterém se nerapuje o štětkách v bordelu a nadřazenosti jedné rasy nad druhou. Samozřejmě to není nejlepší a určitě nějakou dobu potrvá než bude, tedy pokud s tím dříve nesekneš jako většina - ale potěšil jsi mě. Snad tě potěší i tento první komentář na tvém profilu.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 0

Žádní fanoušci

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
413
Poslechnuto skladeb
84
Profil registrován
2.7.2014