Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Save the Emotion indie-alternative / Beroun

„4.7.2018 - Rock for People“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí, Cajon
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Scream, Syntezátor / Sampler

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Save the Emotion je seskupení mladých muzikantů soustřeďující se v Berouně. Při živém hraní disponuje vlnou energie a záplavou fanynek. 
Americký zpěvák zaujme chlapeckou tváří a silným hlasem dlouhodobého notorika a kuřáka.  Basák zase vypracovanými svaly a soustředěným výrazem při hře.(proto máme fanynky).

Tyto dva pak doplňují skvěle ladící a vypadající kytaristé a bubeník, jehož osudem bylo hrát v této kapele, jak už napovídá jeho příjmení.

Tím, že se tihle lidé s různým hudebním vkusem dali dohromady, vznikla chytlavá směsice indie a amerického punk-rocku, která by se občas dala líně nazvat grunge. Ale na to v sobě máme málo heroinu a nejsme ze Seattlu.

Za necelý rok působení  máme za sebou několik koncertů v Berouně a okolí, pak také v music clubech Vagon, Kain, Jižák a jiných Pražských klubech. Nahráli jsme 4 singly v Plzeňském studiu Bakesound a 2 nové singly ve studiu Chicsound pod taktovkou Armina Effenbergera.
Chystáme toho ještě mnohem více, tak nás sledujte a buďte toho součástí.

#schovejemoce