Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Saved By The Fortune alternative-post hardcore / Praha

„New songs coming soon!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20

Bandcamp, koncert & nový nahrávky

Upraveno:

Ahoj zas po čase! Jako řádný slowpokeové jsme si až teď založili BANDCAMP. Najdete tu všechny naše EPčka. Třeba to první, který tu ani nemáme, protože z něj už nehrajeme žádný songy.

Taky máme v Dark Deer studiu u Pavla Chyšky roztočený dva novější songy. Tak si popřejme, abychom to co nejrychleji dokopali ke zdárnýmu konci :).

  EP "CEASE TO EXIST" je venku

Upraveno:

Čtyřsongový EP Cease To Exist je jeden z počinů, do kterýho jsme vložili spoustu úsilí i slz, ale taky radosti a lásky ke zvrhlejm věcem. Snažíme se vyprávět čytři příběhy zasazený do jednoho světa, stejně tak jako každej sledujeme ten svůj. Tady patetismus končí :).
Obrovský díky patří všem co se na týhle desce podíleli a třeba se i jen pokoušeli nám pomoct a třeba to ani nešlo (koukáme se do dáli na Paolo Ricci :D). Za tu dobu na tom dělalo strašně moc lidí, takže kdo by si přišel opomenutej ať prosím napíše komentář a my zveřejníme omluvnou názornou omluvnou fotografii. Díky patří Ian Cratsch za náběry a všechny nahrávací a produkční zmatený věci, ve kterejch se nikdo jinej z nás nevyzná :), Patrikovi za grafický práce, Barbara von Grim za design, Sádlovi za “Time management”, Patrik Veltruský za trpělivost, ale hlavně Petr Flint Pokorný, kterej to s náma dovedl dokončit :). Dál David Havel za spolupráce na videích, Šestka za to, že nás rád fotí a Luna Torr, která nás nerada fotí :). Hodně nám taky pomohlo, že si kupujete náš merch, za což trochu připisujeme zásluhy Filip Trnka a krásným Coregirls.

 

EP download

 

YouTube

Good Day, Sir

Blue Rhino

We Are The Sin

Wounded Carousels


1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20