Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sandonorico symphonic-metal / Praha

„Nový singl PŘEVOZNÍK! Přejeme vám temnou plavbu...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Převozník - singl Nová ZeMě 200 ×
  • Říše věků - singl Nová ZeMě 1 338 ×
  • Nový den - singl Nová ZeMě 545 ×
  • Kurtizána a kněz - singl Nová ZeMě 798 ×

Novinky

Další singl z alba Nová ZeMě je na světě!

Upraveno:

Drazí metaloví nadšenci, přátelé hudby a všichni naši fanoušci!

Zcela směle a bez ostychu, vám konečně chceme představit první singl roku 2017 našeho projektu Sandonorico, který je již ryzí tvorbou z pera Lukáše Bradleyho a Zuzany Janišš.

PŘEVOZNÍK je první skladba, která vznikla po mnohaleté pauze spolupráce našich autorů a dokazuje, že některé věci i když nějaký čas spaly, fungují a zdá se, že čím dál lépe.

Na tento singl jsme patřičně hrdí neb se jedná o naprostou lahůdku našeho žánru, o které chceme říci, že rozhodně není pro typické komerční ucho a je naším favoritem a zároveň důležitým mezníkem historie projektu.

Na nahrávce se podíleli: Zuzana Janišš (zpěv), Lukáš Bradley (klávesy, sbor), Michal Měřinský (growl, sbor) Šimon Greško (klávesy, samply), Jan Pech (violoncello), Jan Císař (kytara), Dominik Reissaus (bicí), Matěj Havlíček (basa), Markéta Panská Frýdová (sbor)

- Zvláštní poděkování patří našemu mistru zvuku, mixu a masteringu Janu Zázvůrkovi. Jsi zvíře!
- Natočeno v HardWorkz studiu.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

CKB

Ahoj Zuzano, na podzim připravujeme koncerty již v nové sestavě a bude mi ctí pozvat Sandonorico na některé z nich. Jak budu mít potvrzené místa vystoupení, tak se ozvu. Ať nám to hraje Česťa

Sandonorico

Zdravíme Pájo a děkujeme za komentář. V Tobě se tedy literární talent rozhodně nezapře :-D Děkujeme za tuto nadnárodní poctu neb autoři, které jmenuješ, jsou mistři svého oboru a geniální blázni na svobodě ;-) A protože víme i o Tobě své, vážíme si toho o to více :-)

Sandonorico

Ahoj Milane, děkujeme za přívětivou reakci. Je nám potěšením, že nás stále sleduješ a sledovat nadále hodláš. Jdeme kupředu důslednými a pomalými krůčky, ale věříme, že se nám to vyplatí. Kvalita je pro nás přednější než kvantita a tak jsme rádi, že se nám to zřejmě daří :-) Na zdraví! ;-)

Zobrazit všechny názory »