Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sandonorico symphonic-metal / Praha

„Nový singl PŘEVOZNÍK! Přejeme vám temnou plavbu...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Převozník - singl Nová ZeMě 119 ×
  • Říše věků - singl Nová ZeMě 1 287 ×
  • Kurtizána a kněz - singl Nová ZeMě 768 ×
  • Nový den - singl Nová ZeMě 523 ×

Novinky

Další singl z alba Nová ZeMě je na světě!

Upraveno:

Drazí metaloví nadšenci, přátelé hudby a všichni naši fanoušci!

Zcela směle a bez ostychu, vám konečně chceme představit první singl roku 2017 našeho projektu Sandonorico, který je již ryzí tvorbou z pera Lukáše Bradleyho a Zuzany Janišš.

PŘEVOZNÍK je první skladba, která vznikla po mnohaleté pauze spolupráce našich autorů a dokazuje, že některé věci i když nějaký čas spaly, fungují a zdá se, že čím dál lépe.

Na tento singl jsme patřičně hrdí neb se jedná o naprostou lahůdku našeho žánru, o které chceme říci, že rozhodně není pro typické komerční ucho a je naším favoritem a zároveň důležitým mezníkem historie projektu.

Na nahrávce se podíleli: Zuzana Janišš (zpěv), Lukáš Bradley (klávesy, sbor), Michal Měřinský (growl, sbor) Šimon Greško (klávesy, samply), Jan Pech (violoncello), Jan Císař (kytara), Dominik Reissaus (bicí), Matěj Havlíček (basa), Markéta Panská Frýdová (sbor)

- Zvláštní poděkování patří našemu mistru zvuku, mixu a masteringu Janu Zázvůrkovi. Jsi zvíře!
- Natočeno v HardWorkz studiu.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Sandonorico

Děkujeme všem za příznivé komentáře. Co víc může kapelu podpořit než to, že se líbí, i když je zatím ve fázi projektu. Je to pro nás obrovská motivace a dává nám to pocit, že jsme na dobré cestě :-) Díky!

simonhribe

Ahoj, našel jsem si vás díky tomu, že mě oslnil zpěv Zuzany Janiššové, kterou jsem poprvé slyšel v kapele Seeking Horizon. Bylo mi líto, že jsem Vás Zuzko nezastihl s touto kapelou, ale o to víc, se na Vás těším tady. Přeji Vám i projektu Sandonorico hodně úspěchů, protože si to Vaše práce bezpochyby zaslouží!
Šimon

Leoš V.


Bez profilu

Zdravím a gratuluji, nebýt češtiny, nevěřil bych, že jste z Čech. Toto má po všech stránkách na zahraniční scénu a obávám se, že tady je vás škoda, že tady vás ti hudební analfabeti a kšeftaři nedocení. No, držím vám palce a přál bych si, aby tady někdo jako vy, naší metalovou scénu osvěžil.

Zobrazit všechny názory »