Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Samijan acoustic-folk / Ostrava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Akvárko

Dovolil jsem si pro vás vytvořit průřez 1991-2017 mými hudebně básnickými počiny s partou kamarádů, se kterými jsme v různých dobách a sestavách zakládali či jen obývali kapely AmOs, Bublinky a šuplíky, V.K.P.K., Speciální duševní očista, Vílí nápady, Vírobna yluzí, Trio GHS a naposledy Uhlí, která se rozpadla po roce 2008.

V ohništi řeřavých uhlíků z Ostravských slojí, ( které stále, jak říkával zakladatel a lídr Uhlých Igou Sáňky aliaz Pája Hovínek, neřekly své poslední slovo ), na zkušebně u Brauna pak ještě chvíli plápolalo výborné uskupení Zus kind s Marošem a paralelním světem Koláčových Kristových drsňáků a dodnes doutná a má ze šuplíku Paydy Lukaydy co říct, jeho celoživotní hudební výpověď Bow and Arrow from the Poo, či jeho nově vzniklá a již pár let fungující spolupráce pod názvem MeekAdnPay, ( již jen v rolích naslouchače ).

Takže od Koláče po Brauna a Paydovo zaječí Samiho očima a srdcem:

Y&O

SAMI,
DÍKY ZA POCHVALU POCHVALY. ALE TVOJE DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE, JE JEŠTĚ PŘEKVAPIVĚJŠÍ!
POKUD JSI TEDY "ŠKVÍRY" NAPSAL PŘED TOLIKA LETY A DODNES "NEVYČUCHLA", PAK TO ZNAMENÁ, ŽE JE TO SKUTEČNĚ SKVOST, JE-LI AKTUÁLNÍ I DNES /NE PROTO, ŽE TĚ ZASE NĚJAKÁ OPUSTILA/ ALE ŽE DOKÁŽE OSLOVIT I OSTATNÍ - JAKOBY PŘÍMO OSOBNĚ, TAK TO UŽ LZE NAZVAT KLASIKOU, BYŤ I NEZNÁMÉHO VERŠOTEPCE.
NEVÍM, JESTLI SE TI LIBIL MŮJ "PODZIMNÍ ANONYM" ALE J E TO PODOBNÝ PŘÍBĚH - TEDY NAPROSTO STEJNÝ - JENOM JE MU POUHÝCH DEVĚT LET MEZI TEXTEM A HUDBOU.
Y&O

Zobrazit všechny názory »