Saints & Sinners rock / Oi! from Prague

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Skinhead 4 Life feat. Sucker(OXYMORON) - New album! 2 399 ×
  • Last of the Gang 4 514 ×
  • Voice of the street 3 907 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

NOVÉ EP "KEEP HOLD" právě vychází!!!

Pražská Oi! kapela SAINTS & SINNERS vydává tento týden své druhé EP s názvem „KEEP HOLD“. EP vychází v evropě pod hlavičkou KB RECORDS a v USA pod Longshot Music v nákladu 1000 ks (600 černých, 200 průhledných a 200 „beer colour“). Epko bude v luxusním gatefold (otevíracím) obalu a uslyšíte na něm 3 nové songy KEEP HOLD, FOR COWARDS a F.I.M.H. V Čechách bude k dispozici v různých distrech nebo přímo u kapely na emailu info@saintsandsinners.cz

EP je předzvěst nového alba které by se bude natáčet koncem roku. Předchozí album „Skinhead Times“ je beznadějně vyprodáno a během dubna kapela připravuje pro repress formou picture LP. Po desítkách koncertů v zahraničí (naposledy Rebellion festival v Amsterdamu nebo Skinhead Invasion v Londýnském klubu The Dome) se kapela chystá na několik letních festivalů včetně největšího punk festu na světě Rebellion v Blackpoolu a v čechách na festivalu Mighty Sounds.

K songu KEEP HOLD bude kapela natáčet tento týden i videklip s italem Frankem Pellegrinem který je autorem klipů například londýnských Booze&Glory, Control nebo Last Resort.

Pokud chcete slyšet kapelu naživo určitě doražte v sobotu do Pražského klubu BUBEN (Myslíkova 8) kde se objeví po boku německých Non Klischee.Nahrávání probíhalo v březnu ve studiu Svárov a studiu Italská pod taktovkou Ondřeje Lukeše a Tomáše Kouliče.

Youtube Video bk1sVD3SoHsYoutube Video bk1sVD3SoHs


2013 - 27 koncertů, 22877 km na cestách - díky!

2013 - 27 GIGS, 22 877 km on the road!


Year 2013 is coming to an end and we would like to wish you all the best for next year. This year was awesome for us - we visited 6 countries, we played a lot of awesome show with top bands like Cock Sparrer Summer Riot Open Air Festival), Evil Conduct,Stars and Stripes or Perkele (release party of A way out album in Magdeburg), we enjoyed summer festivals Back on the Streets Festival, Endless Summer Festival Spirit From The Street for example) and last but not least small Italian Tour. Cheers to all promoters which keep the scene alive, cheers to all true skinheads,punx, hc kids and other people which love our scene and music. KEEP THE FAITH AND SEE YOU NEXT YEAR! NEW EP AND ALBUM WILL COME! Raise your glasses tonight - Oi!