Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Saints & Sinners rock / Oi! from Prague

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Ohlédnutí v číslech za rokem 2015

Za rok 2015 se odehrálo dost změn a to se projevilo i na míře koncertů. Sice jich bylo méně než v předchozích letech, ale zase o to vydařenějších.

Celkem jsme odehráli 19 akcí z toho
9x Německo, 3x Španělsko, 3x Čechy, 2x Švýcarsko, 1x Itálie a 1x Polsko

Najezdili jsme kolem 9610km
a nalétali zhruba 9850km (bez nějakejch přestupů)

a to nepočítám ty nekonečný čekání na různejch přestupech. Třešničkou na dortu bylo, když jsme se vraceli z Polska, tak někdo hacknul systém polských aerolinií těesně před naším odletem, takže bylo o zábavu postaráno. Naštěstí byl po ruce internet v mobilu a tohle video nám ukrátilo několikahodinové čekání.

Díky za přízeň a v tomto roce se můžete konečně (oficiálně) těšit na dovou desku!!!

Youtube Video 2mU2wv9Z88oYoutube Video 2mU2wv9Z88o


Konec roku

Upraveno:

Takže 2015 jde do finále. My máme za sebou pár super akcí - začalo to v Lichtenfelsu, kde KrawallBrueder oslavili 22 let existence, další den se laťka posunula vejš ve Švajcu po boku Discipline a Booze and Glory a teď naposled to byla úplná pecka v Itálii, kde kromě super párty a narvanýho klubu jsme si užili kulinářské nebe v podobě sýrů, pizzy a hlavně labrusca!

Teď je před náma klasická domácí KaH Xmass taškařice, kde to bude jako vždy super. I zde pro vás budem mít nový šály a další super dárky pod stromeček.


Winter is coming!

Upraveno:

Naše nové šály právě dorazily. Jsou to klasické pletené šály s oboustranný designem. Kdo by měl zájem tak jsou k dispozici za 13 € nebo 300 Kč na našich koncertech, nebo nás kontaktujte prostřednictvím osobních zpráv

Our new scarves just arrived. Anyone interested?
Available for 13€ or 300 CZK on our upcoming gigs or contact us by personal message