Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Saints & Sinners punk-rock / Prague

„streetpunk since 2011“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Rozjezd 2018

Upraveno:

Ahoj všichni!

Určitě jste si všimli že v roce 2017 jsme toho moc neodehráli. Bylo to proto, že Degi byl mimo ČR. Momentálně se zas vrací do našich končit a tudíž se kolotoč s koncertama začíná zas roztáčet.

Jak už jste si zvykli, tak většina našich koncertů zas bude za hranicema, ale nemusíte mít strach, protože si letos zahrajem i pár akcí v naší domovině. První z potvrzených akcí je hraní na perfektním fesťáku Mighty Sounds.

Další akce sledujte v sekci Koncerty


pár akcí s klasikama

Máme před sebou dvě akce, které určitě stojí za to.  První je ve vzdáleném Oberhausenu, kde vystoupíme na stejném podiu jako The Crack (které jste mohli vidět nedávno v Bubnu)

Druhá akce je z Čech co by pivem dohodil - a sice v německém Lipsku. A tam s námi vystoupí opravdoví klasici. Proto by určitě stálo za zvážení domluvit se s kámošema, zvednout prdel, naplnit auto a dorazit!


start 2017

Upraveno:

Furt se všichni ptaj kdy budem hrát v ČR - máte zas jednou příležitost. A to v našem domácím Klubu Buben. Dokonce to bude tak super že s náma bude hrát dokonalá punk´n´rollová banda z Teplic - REMEBER THE HEROES.  Tak neseďte doma a přijďte se pobavit a třeba nakoupit naše nový album BREAKAWAY ke kterýmu jsme jeli celej podzim tour + samozřejmě další novej merch :-)